Wskaźnik EGT

Wszystko co dotyczy dodatkowych zegarów,problemy z działaniem,podłączenie,problemy z montażem.Boost,EGT,AFR,Temp.Wody,Temp.Oleju,Ciśnienie Oleju itp....

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
somsiad511
Stały gość
Stały gość
Posty: 301
Rejestracja: ndz 29 maja, 2005 19:26
Lokalizacja: Gorzow.wlkp
Kontakt:

dzisiaj przez przypadek znalazlem u kolesia w prawie rozebranym aucie dwa wskazniki bodajze cisnienie oleju i teperatura oleju firma wskaznikuw to vdo co myslicie otych zegarkach warto zakladac do nyski czy sobie je odpuscic 2 zegary moge miec za 50zl
tel 511094691
bosniak

bardzo dobra firma, kolega ma GReddy jeździ na ćwiartke i mówił że wolałby VDO bo są dokładniejsze.
Awatar użytkownika
somsiad511
Stały gość
Stały gość
Posty: 301
Rejestracja: ndz 29 maja, 2005 19:26
Lokalizacja: Gorzow.wlkp
Kontakt:

noto jutro bedzie sie trzeba pokrecic przynich :)
tel 511094691
Awatar użytkownika
IceMan
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 883
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 10:12
Lokalizacja: Szczecin

vdo są ok
tylko czujniki cieżko dostać
Strojenie CA18DET , SR20DET , RB25DET (Nistune , PowerFC) , Honda (Crome) , Subaru
Awatar użytkownika
jarkowy
Założyciel Klubu
Założyciel Klubu
Posty: 1088
Rejestracja: sob 26 lip, 2003 23:29
Lokalizacja: Władysławowo
Kontakt:

No i okazuje sie ze autogague to gówno
siadł po 2000km czujnik.......
a tak chwaliłem
ale jak to mówią" nie chwal dnia przed zachodem i baby przed śmiercią"
GTR Sprzedany ale Avatara spobie zostawiam z sentymentu...

SKYRACING

OO\____/OO

602227141


Turbokiller

automatyka www.horyzont.co
pokoje gościnne nad morzem we władysławowwie www.impresja.co
600-961-666
bosniak

Sonda czy wskaźnik? Jak to się objawia, bo ja zauważyłem wczoraj że pokazuje na wolnych obrotach 1300 stopni, a dopiero jak się jedzie to pokazuje dobre wskazania tzn. w przedziale 600-800 stopni, a w ogóle nie zjeżdża do zera, czasami po wyłączeniu auta się udaje że pokazuje coraz mniej.
Awatar użytkownika
Maretzky
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 826
Rejestracja: śr 29 paź, 2003 18:04
Lokalizacja: Wejherowo

O tym co jarkowy pisze to o czujniku EGT. Pokazuje ciągle 0, na chwile sie obudzi i cos tam pokazuje , a po chwili znowu 0.

Ja mam cisnienie oleju AG i jak wyłącze auto to mam czasami 2 bary :) a czasami ładnie sie wskazówka kiwa od 0 do 2 :)

Auto Gauge to shit , niepolecam.
Obrazek
Awatar użytkownika
ToM
Postojebca
Postojebca
Posty: 1009
Rejestracja: czw 24 lip, 2003 15:03
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

dawno to mowilem i wspominalem ze jak mialem te wskazniki w rekach to juz sam wyglad jest tandeciarski, nie mowiac o tym ze sprawiaja wrazenie jak by sie mialy zaraz w rekach rozsypac na czesci :mrgreen:
bosniak

Wiem że czujnik EGT bo mam taki sam, pytałem co padło z zestawu, zestaw sklada się z sondy czegoś takiego metalowego co się wkręca do kolektora i idzie do zegara (wskażnika) wyskalowanego w AG od 0-1300 stopni.
Awatar użytkownika
dziubas
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 1020
Rejestracja: ndz 11 lip, 2004 22:41
Lokalizacja: warszawa WOLA
Kontakt:

a ja mam moto metery swieca sie zajeebiscie i wskazuja co trzeeba bez skaknia wskazówki :)

[ Dodano: Sro Cze 28, 06 23:59 ]
a ja mam moto metery swieca sie zajebiscie i wskazuja co trzeeba bez skaknia wskazówki :)
Awatar użytkownika
IceMan
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 883
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 10:12
Lokalizacja: Szczecin

jakby ktos chcial to mam omori chyba nadal, bo koles ktory chcial kupic nie odzywa sie od kilku dni
poczekam jeszcze kilka i bedzie do sprzedania, a nie jakies autoguage ;)
Strojenie CA18DET , SR20DET , RB25DET (Nistune , PowerFC) , Honda (Crome) , Subaru
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dodatkowe zegary”