pytanie o opony oraz wskaznik doladowania

Wszystko co dotyczy dodatkowych zegarów,problemy z działaniem,podłączenie,problemy z montażem.Boost,EGT,AFR,Temp.Wody,Temp.Oleju,Ciśnienie Oleju itp....

Moderator: Moderator

lorak
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 34
Rejestracja: wt 05 gru, 2006 01:56
Lokalizacja: www.lorak.pl
Kontakt:

mam dwa pytanka:
1) jaki jest oryginalny rozmiar opon w s14? 205/55R16? jaka jest szerokosc oryginalnej aluminiowej felgi? czy ktos z was jezdzi na szesnastkach o innej szerokosci i profilu?
2) ktoredy pociagnac przewod od przepustnicy do wskaznika doladowania zeby duzo sie nie narobic przy rozbieraniu deski? aha wskaznik ma byc zamontowany kolo slupka (docelowo w slupku). skad pociagnac + i - do podswietlenia?
pozdrawiam!
lorak
Decy
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 20
Rejestracja: ndz 22 maja, 2005 03:25
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

no jesli chodzi o wskazniki to najlepiej przy nogach kierowcy sobie wyprowadz a potem wedle uznania:D
http://nitrodownload.pl forum z filmami
http://nitroupload.com hosting plikow.


NIEBAWEM 200sx z SR'ka :D
Awatar użytkownika
dziubas
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 1020
Rejestracja: ndz 11 lip, 2004 22:41
Lokalizacja: warszawa WOLA
Kontakt:

skad pociagnac + i - do podswietlenia?
pozdrawiam!
np. z popielniczki
lorak
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 34
Rejestracja: wt 05 gru, 2006 01:56
Lokalizacja: www.lorak.pl
Kontakt:

Decy pisze:no jesli chodzi o wskazniki to najlepiej przy nogach kierowcy sobie wyprowadz a potem wedle uznania:D
bardzo konkretna odpowiedz, strasznie mi pomogles :( .... tylko wlasnie pytalem ktoredy poprowadzic ten przewod, dalej tego nie wiem a nei chce mi sie rozkrecac calej deski, zreszta po co wywazac otwarte drzwi, skoro czesc z Was ma tak zamontowane wskazniki;)
dziubas pisze:
skad pociagnac + i - do podswietlenia?
pozdrawiam!
np. z popielniczki


wlasnie tak wczoraj zrobilem:d wszystko lux tylko nie dziala sciemnianie:( czyli chyba musze poszukac inego miejsca...

mam jeszcze dwa pytanka:

do jakiego cisnienia napompowac oponki? ile zaleca nissan? jaka wartosc wg waszych doswiadczen bedzie odpowiednia do jazdy na codzien i zabawy bokiem (narazie na parkingach:P)?

jak wyglada sprawa rozrzadu w sr20det? wiem wiem jest lancuch, ale jak czesto sie go sprawdza/zmienia?

pozdrawiam!
lorak
Awatar użytkownika
Gelo
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 42
Rejestracja: ndz 18 gru, 2005 14:46
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

ta..
wszystko byś na gotowo chciał, rozmiary opon nawet na aucie gdzies na naklejce sa. Nie mowie ze na forum bo to jasne.
Nie trzeba deski rozbierac, zajrzyj , zobacz gdzie można wbic sie w jakąs przelotkę zeby przeciągnac przewod, gdzies w okolicy mocowania pedału gazu (powyżej) jest jakas, chyba ja własnie tam mam. Zasilanie i sciemnianie po światłach najlepiej z kostki do radia, wszystko tam jest co trzeba.
Co do ciśnienia to 2.2 atm ja mam i tak chyba zalecają. Do zabawy bokiem najlepiej wiecej - 3 bary, żeby zmniejszyc znoszenie.
Co do łańcucha to nie jestem pewnie ale chyba jest przewidziany na 300 tys km- jak sie mylę niech ktos mnie wyprowadzi z błedu.
lorak
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 34
Rejestracja: wt 05 gru, 2006 01:56
Lokalizacja: www.lorak.pl
Kontakt:

wlasnie ja tych naklejek nie mam... ale spoko juz znalazlem te informacje w angielskim manualu;)
za pozostale informacje pieknie dziekuje;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dodatkowe zegary”