auto gauge z serii SM 'defi style'

Wszystko co dotyczy dodatkowych zegarów,problemy z działaniem,podłączenie,problemy z montażem.Boost,EGT,AFR,Temp.Wody,Temp.Oleju,Ciśnienie Oleju itp....

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

na słupku
-temp i cisnienie oleju przedłużyc kable i poprowadzic przez kokpit i wyjsc strona pasazera
-doładowanie wyprowadzilem strona kierowcy

na kokpicie
-temp wody wyprowadzona strona pasazera
-temp spalin EGT juz wiem strona kierowcy
-AFR strona kierowcy czy tego kabla tez nie trzeba przedłużyc??

[ Dodano: Wto 18 Maj, 2010 23:40 ]
wogole dzieki za pomoc

i czy nie beda oszukiwac jak przedluze kable??
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Awatar użytkownika
roball
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3140
Rejestracja: śr 29 cze, 2005 21:33
Lokalizacja: dziura na zachód od Wieliczki

jak dobrze zlutujesz to nie będzie problemu - możesz dla pewności opór pomierzyć..
Człowiek człowiekowi wilkiem,
a zombie zombie zombie...
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

ok dzieki kolejny raz roball

[ Dodano: Wto 18 Maj, 2010 23:53 ]
ale bede mial jeszcze pytania ale pozniej
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Awatar użytkownika
roball
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3140
Rejestracja: śr 29 cze, 2005 21:33
Lokalizacja: dziura na zachód od Wieliczki

wal śmiało ;)


na wyrost doradzę ci żebyś nie napinał kabli podłączonych do tych zegarów - lubią w zimie tracić kontakt na wtyczce ...
Człowiek człowiekowi wilkiem,
a zombie zombie zombie...
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

dziekuje bede pamietac ale w zime moje autko raczej stoi w garazu i spi

[ Dodano: Nie 30 Maj, 2010 12:10 ]
roball -boost w ten sposob podłączyc??

topics62/turbo-boost-pilne-vt14905.htm#135971

czy sa inne mozliwosci?? bo mam wskaznik na słupku i nie wiem czy kabelek starczy
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Awatar użytkownika
m0rr1s
Postojebca
Postojebca
Posty: 1079
Rejestracja: wt 15 sty, 2008 20:25
Lokalizacja: od o. Rydzyka
Kontakt:

mozesz pociagnac wezyk podcisnienia w wygodne Ci miejsce.
Nissan will get you through times with no money better than money will get you through times with no Nissan.
Obrazek
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

wlasnie nie pamietam jak tam jest z długoscia i martwie sie juz na zapas
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Awatar użytkownika
m0rr1s
Postojebca
Postojebca
Posty: 1079
Rejestracja: wt 15 sty, 2008 20:25
Lokalizacja: od o. Rydzyka
Kontakt:

sluchaj, mozesz sobie przy kolektorze na trójniu wpiąć wężyk, który nawet do kabiny Ci bedzie wychodzil i tam dopiero czujnik AG ;)
Nissan will get you through times with no money better than money will get you through times with no Nissan.
Obrazek
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

a ten czujnik jest wrazliwy na wode (bo to tylko moze mu zaszkodzic pod maska)
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Ban0ff
Postojebca
Postojebca
Posty: 1813
Rejestracja: pn 19 wrz, 2005 14:47
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

przeciez mozesz puscic kabel lewa strona auta, kolo pompy sprzegla jest otwor do kabiny, tamtedy spokojnie przewodow wystarczy, nie wiem po co okrezna droga to ciagnac
Sprzedam przewody teflonowe do turbo w oplocie stalowym, komplet do CA18 (t25/t28/gt2x) 300zl, SR20 320zl info na priv

S13 2JZ / 730HP 820NM
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

kabel juz wyprowadziłem strona kierowcy i mam juz kokpit wlozony zreszta zobacze moze masz racje i czujnik sobie za schowkiem pdczepie
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Awatar użytkownika
m0rr1s
Postojebca
Postojebca
Posty: 1079
Rejestracja: wt 15 sty, 2008 20:25
Lokalizacja: od o. Rydzyka
Kontakt:

akurat ciagniecie kabla przez srodek zamontowanej deski to nie jest wielki jakis problem... sam bez zdejmowania wyciagnalem WĘŻYK podcisnienia do czujnika ktory jest na desce...
zwinne ręce i nawiewami to zrobisz :P ewentualnie radio wyciagnac...
Nissan will get you through times with no money better than money will get you through times with no Nissan.
Obrazek
Miko
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 14
Rejestracja: pt 27 lis, 2009 20:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Po włączeniu pod prąd jaką wartość powinien pokazywać zegar ciśnienia oleju AG SM PEAK (czujnik nie podłączony jeszcze do auta)?

0 czy 1

...mi pokazuje 1 czy mam to rozumieć jako wartość ciśnienia powietrza atmosferycznego?
Awatar użytkownika
ige
Postojebca
Postojebca
Posty: 1208
Rejestracja: wt 29 lip, 2008 20:55
Lokalizacja: zg

0
ale ag juz takie sa :)
Ostatnio zmieniony pt 02 lip, 2010 20:07 przez ige, łącznie zmieniany 2 razy.
BMW E60 M5 [507KM/520Nm] & BMW E60 545i M-Sport [333KM/450Nm] & JEEP GRAND CHEROKEE ZJ 5.9L V8 Limited LX - LA 5"/33" [242KM/468Nm].
Było: S13 CA@260KM, S13 USDM@SR, S13@SR20DET: GT2876R, Arias, Eagle, Tomei, Apexi, ISC, Work, Takata, Spal...@350KM
Miko
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 14
Rejestracja: pt 27 lis, 2009 20:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Da się to jakoś wy kalibrować?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dodatkowe zegary”