Wskaźniki

Wszystko co dotyczy dodatkowych zegarów,problemy z działaniem,podłączenie,problemy z montażem.Boost,EGT,AFR,Temp.Wody,Temp.Oleju,Ciśnienie Oleju itp....

Moderator: Moderator

Pablo
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 71
Rejestracja: pn 06 wrz, 2004 10:26

Witam,
Noszę się z zamiarem zamontowania wskaźników do S13 po radio a mianowicie temperatura i ciśnienie oleju oraz woltomierz. Z tego co widzę na rynku najbardziej podobaja mi się Equus ( najbardzie pasują do reszty seryjnych wskaźników w S13) Wiem, że sa tanie i zdania coi do ich jakości sa podzielone. Czy warto ????
Pablo
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 71
Rejestracja: pn 06 wrz, 2004 10:26

Witam,
Noszę się z zamiarem zamontowania wskaźników do S13 po radio a mianowicie temperatura i ciśnienie oleju oraz woltomierz. Z tego co widzę na rynku najbardziej podobaja mi się Equus ( najbardzie pasują do reszty seryjnych wskaźników w S13) Wiem, że sa tanie i zdania coi do ich jakości sa podzielone. Czy warto ????
Awatar użytkownika
kubus
Stały gość
Stały gość
Posty: 486
Rejestracja: czw 25 mar, 2004 08:30
Lokalizacja: GDA
Kontakt:

Pablo pisze:Witam,
Noszę się z zamiarem zamontowania wskaźników do S13 pod radio a mianowicie temperatura i ciśnienie oleju oraz woltomierz. Z tego co widzę na rynku najbardziej podobaja mi się Equus ( najbardzie pasują do reszty seryjnych wskaźników w S13) Wiem, że sa tanie i zdania co do ich jakości sa podzielone. Czy warto ????

nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee no way nie kupuj jak wywalimy silnik u Jarka to opowiem co i jak ale pokazuja co innego niz w realu!!!!
Thou S-H-to-tha-izzalt not bear false witness against thy neighbour n' shit.

Nissan Klizzay Pusha - Nissan 200sx,300zx, Skyline K-L-to-tha-izzub.
Awatar użytkownika
Pajak2444
Postojebca
Postojebca
Posty: 1522
Rejestracja: pn 27 wrz, 2004 22:58
Lokalizacja: Dlugoleka
Kontakt:

Ja chce sprowadzic zegary z usa! Afr,boost , oil press, i inne ale narazie bez EGT ze wzgledu na cene! Cena 350zl/szt!! Niestety trzeba czekac!! Wskazniki sa takie jak w poscie ignaca http://www.turbokillers.com/forum/viewt ... 9065#19065 oraz afr z boostem na slupek w podswietleniu indiglo! Cena jeszcze nieokreslona(niewiem jakie beda koszty wysylki!!
Załączniki
dual pillar 2.jpg
dual pillar 2.jpg (21.99 KiB) Przejrzano 5746 razy
dual pillar.jpg
dual pillar.jpg (17.82 KiB) Przejrzano 5744 razy
Pablo
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 71
Rejestracja: pn 06 wrz, 2004 10:26

No to bardzo niedobrze :angered: bo naprawde spoko wyglądają Kubus ale jak duże sa odstępstwa od realu tzn. warjują ? pokazują max wartości możesz coś bliżej. Czy chodzi ci tylko o ciśnienie oleju czy o wszystkie zegary. W przypadku ciśnienia wiem że może być muka ale to jest pewnie kwestia wymiany czujnika ciśnienia a takich jest w pytę na rynku. Co z resztą temperatura i Woltomierz to niezbyt skomplikowane urzadzenia tak wiec myśle, żę powinny dizłać bez zarzutu. BTW to w takim razie które polecacie?? Przypominam, że narazie chodzi mi o olej i woltowmierz i będą zamontowane pod radio. AFR,EGT,i Boost oczywiście tak i to w słupek, ale dopiero kiedy mój silnik weźnie rozwód z seryjnymi parametrami bo montowaniech ich do serii uważam za obciach :D :D
cziko

czy ktos mi moze podpowiedziec gdzie podpioł sie z pradem dla wskaznkiów??zanczy sie chodzi o to zeby odpalały po przekrecaniu zapłonu!!chodzi mi o cisnienie oleju,temperature oleju ,afr,boost!!dla boosta to tylko podswietlanie bo reszta to mechanika czysz nie??
Fila.
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 614
Rejestracja: wt 29 lip, 2003 15:56
Lokalizacja: nikad
Kontakt:

ja swoj podlaczylem pod diode od popielniczki właczaja sie po właczeniu swiateł...

Btw: te wskazniki autometer sa bardzo ladne sam mam jeden taki i skali daje im 4/5.... mam tez auto gauge i daje im 1/5... nie mylic tych dwóch firm... Jedna z tajwanu druga z USA...
Awatar użytkownika
Paweł
Stały gość
Stały gość
Posty: 227
Rejestracja: pn 24 lis, 2003 19:04
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Dokładnie tak , poprostu pod światło popielniczki
cziko

i co trzeba cały rtok jezdzic z zapalonymi swiatłami :lol: to troche mało profesjonalana robota i poszliscie najprostsza z mozliwyg dróg chyba co nie??
Adamek

dlaczego caly rok z zapalonymi? :) to nie motocykl, ja u siebie tez mam podlaczone pod swiatlo zapalniczki i swieci sie jak trzeba i kiedy trzeba ;)
cziko

upssss posrało mi sie z podswietleniem popielniczki!!!!zwracam honor ewrybady!!!hłehłehłe
Awatar użytkownika
Pajak2444
Postojebca
Postojebca
Posty: 1522
Rejestracja: pn 27 wrz, 2004 22:58
Lokalizacja: Dlugoleka
Kontakt:

A wiec stalem sie posiadaczem wskaznikow Greddy Boost 60mm i EGT Greddy ale jeszcze niewiem jakiej srednicy!
Oba sa bez peak hold'u!
Boost kosztowal 94 EU uzywka
EGT 164 EU
Czy ktos mi moze powiedziec czy przeplacilem i ile przeplacilem?
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?Vie ... %3AIT&rd=1
Dzieki za obiektywne oceny!
Załączniki
boost2.jpg
boost2.jpg (71.64 KiB) Przejrzano 5612 razy
boost.jpg
boost.jpg (65.84 KiB) Przejrzano 5612 razy
Awatar użytkownika
Pajak2444
Postojebca
Postojebca
Posty: 1522
Rejestracja: pn 27 wrz, 2004 22:58
Lokalizacja: Dlugoleka
Kontakt:

Czy ktos i moze odpowiedziec na moje pytania?
22 sciagniecia zdjec=ze 22 osoby ogladaly tego posta i ZADNEJ ODPOWIEDZI !!
POMOCY!!
Jakie zegarki powinienem jeszcze kupic?
AFR(napewno), cisn. oleju? Temperatura oleju?
Cos jeszcze?
Czy ktos porownywal wskazania auto gauge i jakimis firmowkami?
Dlaczego uiwazacie ze Auto Gauge sa do du.....?
Dzieki za odpowiedz!!
Adamek

skoro masz boost i EGT, to jak chesz hardcore'owo krecic auto to przydalby ci sie jeszcze AFR ( jak sam napisales na pewno ) i temperatura oleju ( albo cisnienie, bo po ilosci cisnienie pi razu dupa powinienes wiedziec ile moze miec temp. ) swoja droga fajna choinka bedzie :lol:
Fila.
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 614
Rejestracja: wt 29 lip, 2003 15:56
Lokalizacja: nikad
Kontakt:

ja porównywalem i okazały sie nie dokładne.. W moim przypadku przekłamywał o 0,1 bara w dół. mowie o wskazniku doładowania. Pozatym jest brzydki itd itp ale to juz jest znowu kwestia gustu.

co do cen które zaplaciles to sa itak nizsze niz w polsce wiec nie ma co panikowac :).

Btw. Bardzo dobry zakup :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dodatkowe zegary”