Wskaźniki

Wszystko co dotyczy dodatkowych zegarów,problemy z działaniem,podłączenie,problemy z montażem.Boost,EGT,AFR,Temp.Wody,Temp.Oleju,Ciśnienie Oleju itp....

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Melchior
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 130
Rejestracja: wt 09 gru, 2003 22:09
Lokalizacja: Włocławek

Panowie - gdzie można kupić (niedrogo) wskaźnik EGT. Po przygodach w Władku i, jak się okazało, wlnietej pompie (już mam kolejną od Karrlosa) - wywaliło mi uszczelkę pod głowicą.

Żaden ze wskaźników - ciśnienia paliwa, czy AFR -tak uważam- nie jest tak ważny jak EGT, który zapewnia kontolę nad tym czy głowica odleci, czy będzie się trzymać.

Liczę na pomoc w znaleźieniu wskaźnika w przystępnej cenie. Widziałem EGT u Gorana i własnej roboty u Jarkowego - może napiszecie ile Was te wskaźniki kosztowały.
Awatar użytkownika
Dominik
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 132
Rejestracja: sob 01 lis, 2003 14:20
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Właśnie odwiedzałem naszą pierwotną stronkę i czytałem o EGT.
Jarek napisał tam że może zrobić takie coś każdemu za opłatą.
Zapytaj Jarka możee Ci zrobi ten wskażnik
Oby asfalt zawsze był suchy, gładki i lśniący. Amen
Awatar użytkownika
jarkowy
Założyciel Klubu
Założyciel Klubu
Posty: 1088
Rejestracja: sob 26 lip, 2003 23:29
Lokalizacja: Władysławowo
Kontakt:

mnie kosztował niecałe 70 zł i sporo pracy bo sam wymyślałem schemat i jak to ma dziłać.
Spodobał Ci się?
GTR Sprzedany ale Avatara spobie zostawiam z sentymentu...

SKYRACING

OO\____/OO

602227141


Turbokiller

automatyka www.horyzont.co
pokoje gościnne nad morzem we władysławowwie www.impresja.co
600-961-666
pSyl0

Wlasnie rozpoczalem realizacje moim zdaniem ciekawego projektu, mianowicie elektroniczny czujnik temperatury oleju z wyswietlaczem LED
I tak kupilem kit Jabela J-51 czyli elektroniczny termometr (zakres od 0-150stC)
mam go juz zlutowanego teraz tylko kwestia umieszczenia czujnika w misce i pytanie czy to bedzie dzialac

Po zakonczeniu wkleje zdjecia i pochwale sie rezultatami :D
Awatar użytkownika
jasiu
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 101
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 23:17
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

heheh no widziałem ten termometr bardzo fajna sprawa a tak wogole to myślac o tym gdzie umiejscowić cyferblat pomyslałem czy nie dało by rady na wyświetlaczu od zegarka na desce wyswietlic temp :D
sprzedam koguta tel 997
pSyl0

Kalibracja zmontowanego wskaznika :D
Załączniki
otemp.jpg
otemp.jpg (53.66 KiB) Przejrzano 6224 razy
Awatar użytkownika
dr Mike
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 537
Rejestracja: pn 28 lip, 2003 11:50
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

A ja mam pytanie z innej beczki: czy da się zrobić w naszych autach HUD (head up display), na wzór nowej beemy, albo nissana z deską digital? Nie myślę tu o przełożeniu całej deski rozdzielczej ale o samym wyświetlaczu.
Awatar użytkownika
ToM
Postojebca
Postojebca
Posty: 1009
Rejestracja: czw 24 lip, 2003 15:03
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Wszystko da sie zrobic tylko cena moze byc kosmiczna :(
cziko

mam pytanko!!w moim grazyku na zamontowanie czekają juz bosst press,oil press,oil temp oraz afr!!czy ten skurwialy wskaznik egt jest naprawde niezbedeny??bo go nie mam a jak patrze na ich ceny to mi sie krew gotuje!!dlaczego to takie drogie??i czy bez tego stanie sie krzywda dla nyski przy podniesionym doładowaniu??

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayI ... 94114&rd=1
Awatar użytkownika
jarkowy
Założyciel Klubu
Założyciel Klubu
Posty: 1088
Rejestracja: sob 26 lip, 2003 23:29
Lokalizacja: Władysławowo
Kontakt:

Przyda się jeśli chesz tak ostro śmigać. Powyżej 1bara robi się naprawde gorąco (a przecież na ciebie czeka T28 i chęć posiadania 270KM)Poza tym dzieki temu wiadomo kiedy jest kres możliwości i na ile można sobie pozwolić.
GTR Sprzedany ale Avatara spobie zostawiam z sentymentu...

SKYRACING

OO\____/OO

602227141


Turbokiller

automatyka www.horyzont.co
pokoje gościnne nad morzem we władysławowwie www.impresja.co
600-961-666
cziko

jarkowy pisze:Przyda się jeśli chesz tak ostro śmigać. Powyżej 1bara robi się naprawde gorąco (a przecież na ciebie czeka T28 i chęć posiadania 270KM)Poza tym dzieki temu wiadomo kiedy jest kres możliwości i na ile można sobie pozwolić.
wie co mówi człowiek :D bo kazdy kot jezdził jego potworkiem :-x ( chociaz by zboku :shock: ) bedzie zarazony na wieki wieków chcia podnoszenia poprzeczki w swoim aucie :twisted:
Fila.
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 614
Rejestracja: wt 29 lip, 2003 15:56
Lokalizacja: nikad
Kontakt:

Czy wie ktos moze gdzie w warszawie mozna kupic wskazniki auto-meter. Czy jakos tak nie pamietam jak ta firma sie dokladnie nazywa.... Albo czy ktos moze ewentualnie zalatwic jakies inne wskazniki w rozsadnej cenie ?? Rozsadna to jest do 400-450 zł... napewno nie dam za wskaznik 800zł Greddiego albo HKS-a... :?

Prosił bym o linki albo cos konkretnego...

Dzieki
Awatar użytkownika
Dominik
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 132
Rejestracja: sob 01 lis, 2003 14:20
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Oby asfalt zawsze był suchy, gładki i lśniący. Amen
Pablo
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 71
Rejestracja: pn 06 wrz, 2004 10:26

Witam,
Noszę się z zamiarem zamontowania wskaźników do S13 pod radio a mianowicie temperatura i ciśnienie oleju oraz woltomierz. Z tego co widzę na rynku najbardziej podobaja mi się Equus ( najbardzie pasują do reszty seryjnych wskaźników w S13) Wiem, że sa tanie i zdania coi do ich jakości sa podzielone. Czy warto ????
Pablo
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 71
Rejestracja: pn 06 wrz, 2004 10:26

Witam,
Noszę się z zamiarem zamontowania wskaźników do S13 pod radio a mianowicie temperatura i ciśnienie oleju oraz woltomierz. Z tego co widzę na rynku najbardziej podobaja mi się Equus ( najbardzie pasują do reszty seryjnych wskaźników w S13) Wiem, że sa tanie i zdania co do ich jakości sa podzielone. Czy warto ????
Ostatnio zmieniony pt 03 gru, 2004 23:18 przez Pablo, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dodatkowe zegary”