Wskaźniki

Wszystko co dotyczy dodatkowych zegarów,problemy z działaniem,podłączenie,problemy z montażem.Boost,EGT,AFR,Temp.Wody,Temp.Oleju,Ciśnienie Oleju itp....

Moderator: Moderator

s14

a ma ktos doswiadzenie z wskaznikami z nizszej polki ? , hks,apexi ladnie wygladaja ale cena tez odpowiednia, a przy komplecie afr,egt,boost cisnienie/temperatura oleju wychodzi niezla sumka :(
Adamek

co dobre musi duzo kosztowac ;) Ja mam u siebie Auto style bodajze ale czy dziala bardzo dokladnie to powiem ci w przyszlym tygodniu, bo bede mial kompa z usa i jak go podlacze to porownam doladowanie na wskazniku i takie jakie jest w rzeczywistosci.
Awatar użytkownika
Pajak2444
Postojebca
Postojebca
Posty: 1522
Rejestracja: pn 27 wrz, 2004 22:58
Lokalizacja: Dlugoleka
Kontakt:

A moze takie zegarki! Oczywiscie zamiast serjnych zegarow zeby nierobic wsi !! Wkoncu poco komu 2 obrotomierze naraz!! Tak wiec blan polegalby na zamatowaniu tych zegarow w miejsce serii! Czy sa jakies utrudnienia ktore moge napotkac przy rozkrecaniu deski?
Co myslicie o tych wskaznikach? Oczywiscie w gre wchodza tylko wskazniki iluminowane !!
Tylko gdzie dopasc iluminowany predkosciomierz?
MoTech odpada ze wzgledu na cene( 800 funtow !!)
Załączniki
autogauge115.jpg
autogauge115.jpg (22.81 KiB) Przejrzano 4794 razy
autogauge90.jpg
autogauge90.jpg (19.33 KiB) Przejrzano 4788 razy
Kruchy

Pajak2444 pisze:A moze takie zegarki! Oczywiscie zamiast serjnych zegarow zeby nierobic wsi !! Wkoncu poco !! Tak wiec blan polegalby na zamatowaniu tych zegarow w miejsce serii!
Co myslicie o tych wskaznikach?
tylko jeszcze o jedno warto zapytac: Po co :?:
Zeby ladnie zamontowac taki zegar zamiast serii to nalezaloby praktycznie deske robic od podstaw. A poza tym po co montowac zegary wyskalowane do 10k skoro nasze silniki dochodza ledwo do 7k? No a tak w ogole to wyglad tych zegarow mnie nie przekonuje. Pozdro.
Awatar użytkownika
jarkowy
Założyciel Klubu
Założyciel Klubu
Posty: 1088
Rejestracja: sob 26 lip, 2003 23:29
Lokalizacja: Władysławowo
Kontakt:

Te wskażniki słabo wyglądają przy orginalnym....
ja teraz bede montował jednemu kolesowi takiego autogague o średnicy 5cali i ma główny obrotonmież i w tle temp wody,temp oleju, ciśnienie oleju oraz Zajebiście wielki shift dioda po oczach.
Co do tego ze CA18DET ledwo się kręcą do 7000 to się nie zgadzam może wserii tak ale ja w swoim byłym miałem jakiś czas limiter obr na 8000 i z wyjętym silencerem wkręcał się jak głupi aż żal było zmieniać biegi....Cziko w swoim jak kręcił do 7700 to też nie nadążał zmieniać biedi 1 2 i na 3 to nie wolno byuło zdiąć ręki z biegów na kierownice bo już byćśnie zdążył zmienić biegu.... :twisted:
GTR Sprzedany ale Avatara spobie zostawiam z sentymentu...

SKYRACING

OO\____/OO

602227141


Turbokiller

automatyka www.horyzont.co
pokoje gościnne nad morzem we władysławowwie www.impresja.co
600-961-666
Awatar użytkownika
Pajak2444
Postojebca
Postojebca
Posty: 1522
Rejestracja: pn 27 wrz, 2004 22:58
Lokalizacja: Dlugoleka
Kontakt:

Moim marzeniem byl ten wskaznik ale cena mnie zwalila z nog!! 339 EURO !! Dlatego szukam tanszej alternatywy! A ten zegar bez shifta ma rowniez shifta tyle ze na foto go niebylo! Oba maja wielkosc 115mm
Załączniki
6in1 eufab auto gauge.jpg
6in1 eufab auto gauge.jpg (45.45 KiB) Przejrzano 4757 razy
Awatar użytkownika
IceMan
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 883
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 10:12
Lokalizacja: Szczecin

339 euro to tanio za 6 wskaznikow w sumie
Strojenie CA18DET , SR20DET , RB25DET (Nistune , PowerFC) , Honda (Crome) , Subaru
Kruchy

jarkowy pisze: Co do tego ze CA18DET ledwo się kręcą do 7000 to się nie zgadzam może wserii tak ale ja w swoim byłym miałem jakiś czas limiter obr na 8000 i z wyjętym silencerem wkręcał się jak głupi aż żal było zmieniać biegi....Cziko w swoim jak kręcił do 7700 to też nie nadążał zmieniać biedi 1 2 i na 3 to nie wolno byuło zdiąć ręki z biegów na kierownice bo już byćśnie zdążył zmienić biegu.... :twisted:
No Jarku, przeciez, ja mowilem o serii, wiadomo, ze Wasze potwory to inna bajka...swoja droga ciekawe kiedy przekroczycie 10k :wink:

Pajak, a co do tego ostatniego zegarka, to w ogole ja bym nawet go za darmo nie chcial. O tyle o ile ja sie orientuje w sportowej jezdzie, to podczas szybkiego odcinka nic bys z tego zegara nie wyczytal, bo by Ci sie wszystko popieprzylo. Ja z pewnoscia bym dostal oczoplasu. Moze i on jest wielofunkcyjny, ale afunkcjonalny - mala precyzja odczytu - ot taka zabawka. No a poza tym jak Ci sie zepsuje jeden wskaznik i minie gwarancja to co?..wymiana wszystkich :P Moim zdaniem w prostocie sila, a tu jakas magia jak w ruskim statku kosmicznym :D
Awatar użytkownika
Pajak2444
Postojebca
Postojebca
Posty: 1522
Rejestracja: pn 27 wrz, 2004 22:58
Lokalizacja: Dlugoleka
Kontakt:

IceMan pisze:339 euro to tanio za 6 wskaznikow w sumie
Niezapomnij ze 2 z nich masz seryjnie w samochodzie! Obrotomierz i temp wody! Wiec zostaja juz tylko 4 ! z czego jeden to stan akumulatora(na ktory raczej bym wogole niezwracal uwagi)!Wiec juz tylko 3 na ktore sie patrzysz! Doladowanie, temp i cisnienie oleju!! A 339 eu za te 3 wskazniki to sporo kasy! Wole juz sobie kupic RAID HP indiglo www.joerg.de i tam klikacie na katalog, katalog offnen i szukacie zosatzinstrumente w lewej tabeli na samym dole!! I cena za 4 wskazniki(temp oleju, cisc oleju, doladowanie i voltomierz)wychodzi 140euro! Wiec stac was jeszcze na zakup tych wielkich 140mm wskaznikow 4w1!
Awatar użytkownika
IceMan
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 883
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 10:12
Lokalizacja: Szczecin

no ale ten 6w1 ladnie kosmicznie wyglada ;)

na tej stronie co podales sa VDO. Mi sie podoba ich prostota i czytelnosc. Szukam takiego temp. oleju i cisnienia oleju. Bedziesz tam cos kupowal ? :) To bym sie dolaczyl :)
Strojenie CA18DET , SR20DET , RB25DET (Nistune , PowerFC) , Honda (Crome) , Subaru
Awatar użytkownika
Pajak2444
Postojebca
Postojebca
Posty: 1522
Rejestracja: pn 27 wrz, 2004 22:58
Lokalizacja: Dlugoleka
Kontakt:

IceMan pisze:no ale ten 6w1 ladnie kosmicznie wyglada ;)

na tej stronie co podales sa VDO. Mi sie podoba ich prostota i czytelnosc. Szukam takiego temp. oleju i cisnienia oleju. Bedziesz tam cos kupowal ? :) To bym sie dolaczyl :)
Zainspirowalo mnie to wiec przeczytalem dokladnie co daja w zestawie VDO !!! Tam niema czujnikow! Czujniki trzeba zamowic osobno !!! Cena zaledwie 46 lub 64 EURO !!!!! :shock: :oops: :absolute:
Juz lepiej do tych VDO dokupic sobie jeszcze RAIDy !!! taniej wyjdzie kupic RAIDa z czujnikiem niz sam czujnik do VDO!!!

I mam kolejne pytanie!! Czy ktos jest chetny na takie zegarki!
Prosze o szybkie wysylanie smsow na 0607257130
Bez marzy! Koszty przesylki dzielimy na ilosc chetnych!!
Kase na 3 zestawy moge wylozyc ja!A pozniej sie rozliczymy!
Pozdro
cziko

jarkowy pisze:Cziko w swoim jak kręcił do 7700 to też nie nadążał zmieniać biedi 1 2 i na 3 to nie wolno byuło zdiąć ręki z biegów na kierownice bo już byćśnie zdążył zmienić biegu.... :twisted:
moze miałem chaluny ale ze 3 razy udało mi sie na 2 biegu dojsc do 8tysiaczków :wink: :twisted: 8)
Awatar użytkownika
jarkowy
Założyciel Klubu
Założyciel Klubu
Posty: 1088
Rejestracja: sob 26 lip, 2003 23:29
Lokalizacja: Władysławowo
Kontakt:

Pająk cziko ma takiego AFR-a ale niestety żucał nim o ziemie...Jednak podświetlenie jest bardzo eleganckie.
GTR Sprzedany ale Avatara spobie zostawiam z sentymentu...

SKYRACING

OO\____/OO

602227141


Turbokiller

automatyka www.horyzont.co
pokoje gościnne nad morzem we władysławowwie www.impresja.co
600-961-666
Awatar użytkownika
IceMan
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 883
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 10:12
Lokalizacja: Szczecin

a widział ktoś w działaniu te zegary ?
nie jestem pewien czy w słoneczny dzień widać coś na nich

http://www.autogauge.com.tw/web/product ... 001SWL-PSI
Strojenie CA18DET , SR20DET , RB25DET (Nistune , PowerFC) , Honda (Crome) , Subaru
Awatar użytkownika
idh
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 117
Rejestracja: pt 21 maja, 2004 12:06
Lokalizacja: Mannheim

@IceMan: nie wiem jak te co w twoim linku, ale widzialem w dzien i w nocy te
i chce je bardzo miec. Na Defi, nie mam kasy a wygladaja naprawde dobrze.

Obrazek

IDH
287 KM, 375 Nm przy 0.9 bara na seryjnej turbinie, 1/4 mili 14.17 (Hockenheim - Public race days 2007. Aktualna lista modow - tutaj. Bodykit BOMEX.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dodatkowe zegary”