Podnoszenie Nissana - wytrzymałe punkty

Sprawy techniczne dotyczące nadwozia [blacharka itp]

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
szaman
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3183
Rejestracja: śr 13 sie, 2008 22:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Jest jeszcze opcja ze jak masz zabe to ori lewarkiem lekko podniesc(albo druga osoba to robi) bude, a zaba wjezdzasz pod podluznice plus deseczka zeby nie wgniesc sie punktowo w nia.
Brat jeszcze mial patent ze zglebowanym autem ze zrobil taki ala najazd z klocka drewna - kilka centymetrow a robi rozniece :P dla zaby :)
Z tylu mozna o most podnosic tylko trza zablokowac ruch na przednich kolach - co by nie odjechal z lewarka :)
onepointeightT
--------------------------
Aby wstawić zdjęcia na forum należy(przy użyciu hostingu Zdjęcia Google):
- wrzucić fotki do zdjęcia google,
- dodać zdjęcia do wybranego albumu,
- będąc w albumie i posiadając zdjęcie na fullscreenie kliknąć prawym klawiszem myszy i wybrać "Kopiuj adres obrazu",
- na forum podczas pisania posta przy użyciu znaczników "IMG" wstawić wcześniej skopiowany link.
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

tylko czy ktos z was widzial jak w sportowym aucie zaba jeździ w bagazniku (i nie pisze o zywej zielonej)
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Tomek89
Postojebca
Postojebca
Posty: 1608
Rejestracja: pn 15 paź, 2007 20:04
Lokalizacja: Gm. G?ogówek(opolskie)
Kontakt:

ja mam, nie da się szaleć bo całY bagażnik mam poobijany :P
Rice is nice
Obrazek
Awatar użytkownika
Litwinow
Stały gość
Stały gość
Posty: 434
Rejestracja: wt 02 paź, 2007 22:30
Lokalizacja: Warszawa

Jak się ma rozpórkę tylną to da się tam schować ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
szaman
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3183
Rejestracja: śr 13 sie, 2008 22:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

jak sie ma rozporke, ale sie nic wiecej nie ma w bagazniku to moze byc trudno :P i cza bedzie cos wymyslic innego :/
onepointeightT
--------------------------
Aby wstawić zdjęcia na forum należy(przy użyciu hostingu Zdjęcia Google):
- wrzucić fotki do zdjęcia google,
- dodać zdjęcia do wybranego albumu,
- będąc w albumie i posiadając zdjęcie na fullscreenie kliknąć prawym klawiszem myszy i wybrać "Kopiuj adres obrazu",
- na forum podczas pisania posta przy użyciu znaczników "IMG" wstawić wcześniej skopiowany link.
Awatar użytkownika
m0rr1s
Postojebca
Postojebca
Posty: 1079
Rejestracja: wt 15 sty, 2008 20:25
Lokalizacja: od o. Rydzyka
Kontakt:

ja mam w planach porobic sobie mocowania na żabę i inne pierdoły... co by nie latały po bagażniku..
Nissan will get you through times with no money better than money will get you through times with no Nissan.
Obrazek
Awatar użytkownika
Pieronek
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 171
Rejestracja: śr 01 kwie, 2009 21:14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

owinąć ładnie kocem jakimś grubszym i niech se lata jak nie chce w jednym miejscu siedziec :mrgreen:
Awatar użytkownika
kolosezw
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 550
Rejestracja: śr 16 wrz, 2009 21:56
Lokalizacja: wroclaw
Kontakt:

odgrzeje kotleta...

w poprzednim samochodzie lewarek byl tak zrobiony ze podnosilo sie samochod za te pionowe elementy pod progami... a tu w nissanie ogladalem seryjny lewarek (na allegro) i tak jakby powinien opierac sie na budzie, a nie na tym pionowym elemencie, co pokazuje serwisowka... czy moze sie myle?

czy ktos widzial takie elementy do kupienia? bo planuje takie cos zrobic pod zabe, aby nie opierala sie na tych elementach.

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
steveo
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 126
Rejestracja: czw 16 wrz, 2010 13:56
Lokalizacja: wwa

Ja zawsze podkładam deskę,wtedy rozkłada się siła po niej
pozdro
Awatar użytkownika
geniula1
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 642
Rejestracja: pn 28 sty, 2008 21:38
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Wystarczy mieć zdrowy mocny próg i podnosisz czym chcesz i jak chcesz ;)
N/A-LPG KILLER ;)

Japan Auto
Awatar użytkownika
kolosezw
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 550
Rejestracja: śr 16 wrz, 2009 21:56
Lokalizacja: wroclaw
Kontakt:

mam juz zgiety w kilku miejscach chociaz wyglada zdrowo i nie widac oznak rdzy, wiec raczej nie do konca. a deske do tej pory podkladalem, ale jestem czlowiek cywilizowany i mam dosyc wozenia deski w bagazniku :mrgreen: stad moje pytanie o ten element i czy podpieranie w sposob jak pokazany w serwisowce nie spowoduje wiekszego wygiecia progu?
Obrazek
Awatar użytkownika
ige
Postojebca
Postojebca
Posty: 1208
Rejestracja: wt 29 lip, 2008 20:55
Lokalizacja: zg

ja za prog to bym wogole 200sx nie podnosil :D
BMW E60 M5 [507KM/520Nm] & BMW E60 545i M-Sport [333KM/450Nm] & JEEP GRAND CHEROKEE ZJ 5.9L V8 Limited LX - LA 5"/33" [242KM/468Nm].
Było: S13 CA@260KM, S13 USDM@SR, S13@SR20DET: GT2876R, Arias, Eagle, Tomei, Apexi, ISC, Work, Takata, Spal...@350KM
Awatar użytkownika
erison
Postojebca
Postojebca
Posty: 1619
Rejestracja: śr 06 sie, 2008 21:42
Lokalizacja: Bydgoszcz

Progi w 200sx ??? Nie widziałem, a gdzie to jest w tym samochodzie :lol:

A tak na serio progi są tam bardzo słabe nie jest to element za który podnosił bym samochód chociaż mam wzmacniane w środku blachą 1,5mm.

Takie coś co chcesz zrobić było w podnośniku od malucha(przynajmniej ja miałem) i bardzo ładnie wgniatało progi że potem drzwi nie można było otworzyć.

albo podłużnicę albo miejsca mocowania tylnego wózka ale i tak zawsze używam deski bo podłużnice też potrafią się popsuć :mrgreen:
Awatar użytkownika
borimichal
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2728
Rejestracja: czw 29 mar, 2007 17:19
Lokalizacja: Skoczów

Z przodu mozna jeszcze dzwignac nissana za haki ktore sa po obu stronach podluznicy za zderzakiem(na dolnej czesci pasa przedniego)
Jak nissan nie stoi na mega glebie i ma sie fajna zabke to mozna smialo za to miejsce podnosic bez obaw ze cokolwiek sie pokrzywi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie”