Wlamanie do s13. Uszkodzony zamek od strony kierowcy

Sprawy techniczne dotyczące nadwozia [blacharka itp]

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
SKYLINE R34
Stały gość
Stały gość
Posty: 311
Rejestracja: sob 20 gru, 2008 11:47
Lokalizacja: Bogatynia

Mam uszkodzoną wkładkę od strony kierowcy. czy da się to naprawić?
Jeżeli nie to potrzebował bym 3 zamki do drzwi prawych i lewych i bagaja.?
bo nie chce mi sie drzwi otwierac rożnymi kluczykami.
Jak ktoś miał podobną sytuację to podpowiedzcie jak wy to rozwiązaliście.
Ostatnio zmieniony wt 02 sie, 2011 10:44 przez SKYLINE R34, łącznie zmieniany 1 raz.
Było s13
Jest s14a
Awatar użytkownika
BUGALUS
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 757
Rejestracja: czw 24 maja, 2007 20:58
Lokalizacja: pruszcz gdanski

ja naciskam guziczek w pilocie od alarmu który nie działa ale drzwi otwiera :D
Ostatnio zmieniony ndz 06 mar, 2011 13:24 przez BUGALUS, łącznie zmieniany 1 raz.
kamil 240
Stały gość
Stały gość
Posty: 259
Rejestracja: wt 11 gru, 2007 18:46
Lokalizacja: z grubej rury 2,5cala

spoko ja ci pomoge mam caly zestaw lacznie z zamkiem schowka pisz na pw ;]
pozdrawiam
Awatar użytkownika
dapper
Stały gość
Stały gość
Posty: 472
Rejestracja: pt 01 cze, 2007 08:30
Lokalizacja: Wrocław

Calosc jest rozbieralna. Ja mialem tak ze zamek byl tak zasniedzialy ze czymkolwiek dalo sie otworzyc. wystarczy chwila czasu, kostka papieru sciernego i klucz 10 bodajze. W srodku jest kilka metalowych blaszek(miedziane?). podwazamy, wyciagamy, przelatujemy lekko papierem i wkladamy tak jak bylo. Najlepiej nasmarowac. Po wyciagnieciu zamka zajmie to 15 minut.
Zaluje ze nie zrobilem zdjec. Nic trudnego.
______________
(O O/ - - \O O)
--------------------
.oo
skolimus
Stały gość
Stały gość
Posty: 218
Rejestracja: wt 12 maja, 2009 18:16
Lokalizacja: Lubań
Kontakt:

Witam

U siebie tez to robiłem, warto również przepłukać te sprężynki, które wypychają te blaszki. I najważniejsze. BARDZO ważna jest kolejnośc tych blaszek. Jak pozamieniasz nie otworzysz.

Powodzenia
Awatar użytkownika
SKYLINE R34
Stały gość
Stały gość
Posty: 311
Rejestracja: sob 20 gru, 2008 11:47
Lokalizacja: Bogatynia

no spoko ale czyszczenie nic nie da wkladka jest rozpruta i popekana!! ogolnie kaszana. chyba tylko nowy zamek wchodzi w gre.
Było s13
Jest s14a
Awatar użytkownika
m0rr1s
Postojebca
Postojebca
Posty: 1079
Rejestracja: wt 15 sty, 2008 20:25
Lokalizacja: od o. Rydzyka
Kontakt:

podmień blaszki od strony pasażera na stronę kierowcy, a pasażera będziesz miał otwierane tylko z centralnego zamka/ze środka. Usiądź i zastanów się ile razy w życiu otwierałeś drzwi pasażera kluczykiem? U mnie tak rzadko to robiłem, że zamek przestał w ogóle reagować ;)
Nissan will get you through times with no money better than money will get you through times with no Nissan.
Obrazek
Awatar użytkownika
SKYLINE R34
Stały gość
Stały gość
Posty: 311
Rejestracja: sob 20 gru, 2008 11:47
Lokalizacja: Bogatynia

no wlasnie mam tak od strony pasazera. zamek nie reaguje. właśnie nie wiedziałem czy prawy podpasuje do lewych drzwi. a jak mam wyciągnąć tą wkładke?? ja sciagnelem wewnetrzna strone drzwi to wydaje mi sie ze trzeba cala klamke wymontowac. tak?
czy jest jakis szybki i prosty patent??
Było s13
Jest s14a
skolimus
Stały gość
Stały gość
Posty: 218
Rejestracja: wt 12 maja, 2009 18:16
Lokalizacja: Lubań
Kontakt:

Jak juz sciągnąłeś boczek z drzwi to wystarczy chyba 2 nakrętki odkręcić i klamka wychodzi, potem czyscisz wkładkę i po kłopocie. Prawa z lewą zamienna jest, więc nie ma kłopotu
Awatar użytkownika
SKYLINE R34
Stały gość
Stały gość
Posty: 311
Rejestracja: sob 20 gru, 2008 11:47
Lokalizacja: Bogatynia

ok. w piątek zabiore sie do demontażu. mam nadzieje że pojdzie gładko :)
Było s13
Jest s14a
Awatar użytkownika
szaman
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3183
Rejestracja: śr 13 sie, 2008 22:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

po raz drugi dzis w tym temacie pojawil sie spam, podejzewam ze to za sprawa nazwy tematu, spam usuwam i zmieniam nazwe tematu.
onepointeightT
--------------------------
Aby wstawić zdjęcia na forum należy(przy użyciu hostingu Zdjęcia Google):
- wrzucić fotki do zdjęcia google,
- dodać zdjęcia do wybranego albumu,
- będąc w albumie i posiadając zdjęcie na fullscreenie kliknąć prawym klawiszem myszy i wybrać "Kopiuj adres obrazu",
- na forum podczas pisania posta przy użyciu znaczników "IMG" wstawić wcześniej skopiowany link.
Awatar użytkownika
SKYLINE R34
Stały gość
Stały gość
Posty: 311
Rejestracja: sob 20 gru, 2008 11:47
Lokalizacja: Bogatynia

Wymieniony. I prawa lewa nie są wymienne! prawa nie pasuje do lewych drzwi i na odwrót. więc jak będziecie szukać wkładki to mówcie do których drzwi. bo nie są takie same! I faktycznie 2 śrubki nasadowym i wychodzi z całą klamką. a ten od strony pasażera który nie chodził był zardzewiały na amen i nie pomogło wd 40. więc jeśli ktoś ma taki problem że wkłada kluczyk i ani w prawo ani w lewo to może mieć zardzewiałą wkładkę na amen. i lepiej kupić drugą.
Było s13
Jest s14a
poziomka
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 2
Rejestracja: pn 21 lis, 2011 19:26
Lokalizacja: Warszawa

Hej, wspolczuje wlamania. Mnie jakis debil wycial caly zamek z klamka pare dni temu. Zdradzisz skad wziales czesci? Ktos moze ma pomysl skad wziac klamke cala z zamkiem? (drzwi od str. kierowcy).
Awatar użytkownika
MORDA
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 552
Rejestracja: ndz 21 mar, 2010 08:11
Lokalizacja: Dankowice/Bielsko-Biała
Kontakt:

poziomka pisze:Hej, wspolczuje wlamania. Mnie jakis debil wycial caly zamek z klamka pare dni temu. Zdradzisz skad wziales czesci? Ktos moze ma pomysl skad wziac klamke cala z zamkiem? (drzwi od str. kierowcy).

Tak jak to kiedyś pisałem... Takim to ręce poucinać ! A co do części to Napisz w tym dziale : kupie-stock-exchange-vf31.htm
Powinnaś znaleźć wszystko bez problemu.
poziomka
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 2
Rejestracja: pn 21 lis, 2011 19:26
Lokalizacja: Warszawa

dzieki wielkie, zaraz pisze ogloszenie.
rowniez zlodziejstwa nie znosze i jestem na dodatek zniesmaczona faktem, ze komus sie chcialo wycinac cala klamke dla marnego szescioletniego radia.. chcialabym zobaczyc mine frajera jak odkryl, ze nie dziala odtwarzacz cd:]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie”