Fotele z civic type R do s13

Sprawy techniczne dotyczące nadwozia [blacharka itp]

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
bazabaza
Stały gość
Stały gość
Posty: 484
Rejestracja: pn 14 lut, 2005 10:54
Lokalizacja: Rybnik

Nie wiedziałem gdzie napisać to pisze tutaj bo chyba najlepiej pasuje ale przydał by się dział "wnętrze samochodu"

Robił już ktoś taki przeszczep bo mam możliwość kupienia za grosze takie fotele i zastanawiam się czy będzie dużo roboty czy od razu nie szukać szyn z civica
Doładowanie jest jak narkotyk za pierwszym razem najlepsze później wydaje sie tylko słabsze i słabsze ...więc musisz ładować więcej!
Awatar użytkownika
ige
Postojebca
Postojebca
Posty: 1208
Rejestracja: wt 29 lip, 2008 20:55
Lokalizacja: zg

Masz jakies foto jak to wyglada? Szyny i grubosc siedziska?
BMW E60 M5 [507KM/520Nm] & BMW E60 545i M-Sport [333KM/450Nm] & JEEP GRAND CHEROKEE ZJ 5.9L V8 Limited LX - LA 5"/33" [242KM/468Nm].
Było: S13 CA@260KM, S13 USDM@SR, S13@SR20DET: GT2876R, Arias, Eagle, Tomei, Apexi, ISC, Work, Takata, Spal...@350KM
Awatar użytkownika
bazabaza
Stały gość
Stały gość
Posty: 484
Rejestracja: pn 14 lut, 2005 10:54
Lokalizacja: Rybnik

niestety nie ja sobie aktualnie odpuściłem temat bo na szybko potrzebowałem drugi samochód i cała kasa poszła na niego ale chętnie wrócę do tematu jak odbuduje budżet .
a fotele wyglądają tak ja te http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9 ... oVA1ZNylAA
Doładowanie jest jak narkotyk za pierwszym razem najlepsze później wydaje sie tylko słabsze i słabsze ...więc musisz ładować więcej!
Awatar użytkownika
Mate96
Stały gość
Stały gość
Posty: 266
Rejestracja: czw 04 maja, 2006 21:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Też o tym myślałem (tylko szukam czegoś do skya). Nie moge znaleźć chwili żeby znajomego z type-r'em ściągną na oglądanie. Może ktoś ma foto poglądowe szyn tych foteli?
live fast, die sidewayz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie”