wpadnięci do rowu! kto zna sie na blacharce i może pomoc?

Sprawy techniczne dotyczące nadwozia [blacharka itp]

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
SKYLINE R34
Stały gość
Stały gość
Posty: 311
Rejestracja: sob 20 gru, 2008 11:47
Lokalizacja: Bogatynia

Witam!
Było za szybko i zaliczylem rowa :/
Auto ma do wymiany zderzak maske mechanizmy swiatel (bez kloszy) obydwa nadkola.

i teraz najgorsze. wgnieciona jest belka poprzeczna. I pytanie do kogoś kto sie zna.
Czy da się ją wyprostować czy wyciąć czy co bo na blacharce sie kompletnie nie znam. a chcial bym zeby ktoś fachowym okiem rzucil na foty i cos poradzil. Foty wysle na maila.

I jeżeli ktos zna jakiś dobry fachowy warszta na dolnym śląsku to pisać. ale naprawde solidny a nie u jozka w garazu. bo sam tego napewno nie zrobie. w bogatynia sa sami partacze wiec auta im nie oddam. a pozatym takiego nigdy nie robili. a chce zeby to bylo zrobione super.
moze ktos z was juz gdzies robil swoja nyse. i zna kogos kto najlepiej robil juz 200sx-a.

I jeśli ktoś posiada wymienione czesci to pisac na PW. najlepiej bez koniecznosci malowania w kolorze czerwonym. albo do malowania.
Czekam na waszą pomoc!
Pozdro!
Ostatnio zmieniony czw 13 paź, 2011 19:07 przez SKYLINE R34, łącznie zmieniany 1 raz.
Było s13
Jest s14a
Awatar użytkownika
ige
Postojebca
Postojebca
Posty: 1208
Rejestracja: wt 29 lip, 2008 20:55
Lokalizacja: zg

Belki (wozka przedniego) nie prostuj tylko kup nowa uzywana :)
BMW E60 M5 [507KM/520Nm] & BMW E60 545i M-Sport [333KM/450Nm] & JEEP GRAND CHEROKEE ZJ 5.9L V8 Limited LX - LA 5"/33" [242KM/468Nm].
Było: S13 CA@260KM, S13 USDM@SR, S13@SR20DET: GT2876R, Arias, Eagle, Tomei, Apexi, ISC, Work, Takata, Spal...@350KM
PiotrekŁDZ
Prime Druciarz
Posty: 1598
Rejestracja: sob 18 kwie, 2009 19:47
Lokalizacja: Łódź

Tak będzie najlepiej, chociaż można prostować na ramie i zrobić to dobrze!

Najlepiej jakbyś wkleił zdjęcia na forum, wtedy wszyscy będą mogli się wypowiedziec.

uploaduj np na fotosik.pl i podaj linki.

Zwróć uwagę na wahacze, sa tak obliczone że one najpeirw powinny się pogiąć (znam z doświadczenia :mrgreen: )
Wiscoo

Tak jak koledzy wyżej napisali, najwygodniej chyba będzie kupić prostą z innego wozu, bo nie wiem czy nowy element taki można dostać do s13.
Awatar użytkownika
borimichal
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2728
Rejestracja: czw 29 mar, 2007 17:19
Lokalizacja: Skoczów

dolna belka sie nie pogiela?
Do mnie masz troche kilometrow,ale jak bys nie znalazl nic blizej to moge spytac ojca o termin.
Aaa i to wystarczy zwykly dobry blacharz-nie musial wczesniej robic takiego nissana,bo robota to robota.
Wymienic trzeba przedni pas-filozofi dla osoby ktora ogarnia nie ma zadnej
Awatar użytkownika
erison
Postojebca
Postojebca
Posty: 1619
Rejestracja: śr 06 sie, 2008 21:42
Lokalizacja: Bydgoszcz

Trzeba zdjąć błotniki i zderzak i dopiero ocenić co jeszcze jest pogięte !!!
Awatar użytkownika
mielnik
Stały gość
Stały gość
Posty: 409
Rejestracja: śr 20 kwie, 2011 17:56
Lokalizacja: Wrocław

Malin pod Wrocławiem. Znam tam blacharza co robil mi jedno auto juz i pelna profeska, prosciej niz przed dzwonem, tylko jest ciezki w rozmowie i moze dlugo robic ale efekt koncowy super.
Ban0ff
Postojebca
Postojebca
Posty: 1813
Rejestracja: pn 19 wrz, 2005 14:47
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

Koledze o dolna belke raczej chodzilo o pas przedni (dolny) bo watpie zeby belke pod silnikiem wygielo :) a jak tak to pewnie podluznice sie rozjechaly wiec moze byc nieciekawie ale po fotach to watpie w to :)
Sprzedam przewody teflonowe do turbo w oplocie stalowym, komplet do CA18 (t25/t28/gt2x) 300zl, SR20 320zl info na priv

S13 2JZ / 730HP 820NM
Awatar użytkownika
SKYLINE R34
Stały gość
Stały gość
Posty: 311
Rejestracja: sob 20 gru, 2008 11:47
Lokalizacja: Bogatynia

ale da sie to zrobic tak zeby bylo ok? bo nie chce zostawiac 4 sladow:P
no i gdzie to moge zrobic? na dolnym slasku bo dalej to za lawete wywale kupe kasy.
Było s13
Jest s14a
Awatar użytkownika
SKYLINE R34
Stały gość
Stały gość
Posty: 311
Rejestracja: sob 20 gru, 2008 11:47
Lokalizacja: Bogatynia

wachacze nie są pogiete. dol jest ok tylke tu z gory jest lipa.
Było s13
Jest s14a
PiotrekŁDZ
Prime Druciarz
Posty: 1598
Rejestracja: sob 18 kwie, 2009 19:47
Lokalizacja: Łódź

każdy normalny blacharz z doświadczeniem tak to powyciąga że nie bedzie widać.
Awatar użytkownika
SKYLINE R34
Stały gość
Stały gość
Posty: 311
Rejestracja: sob 20 gru, 2008 11:47
Lokalizacja: Bogatynia

tylko ze ciezko takiego normalnego dobrego znalezc.
Było s13
Jest s14a
skolimus
Stały gość
Stały gość
Posty: 218
Rejestracja: wt 12 maja, 2009 18:16
Lokalizacja: Lubań
Kontakt:

Jak chcesz to mam namiar na dobrego blacharza w trójcy. nie miałbyś daleko. wiem że koleś jest dobry tylko nie wiem jak z czasem stoi. Widziałem że robił całkiem porządne fury.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie”