Serwo R33 RHD

Sprawy techniczne dotyczące nadwozia [blacharka itp]

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Andy
Postojebca
Postojebca
Posty: 1477
Rejestracja: wt 05 kwie, 2011 02:51
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Witam, mam pytanko do wszystkich ale najbardziej uderzajace do osob rozbierajacych R33...

mianowicie, powiedzcie mi prosze czy ciezko jest dostac sie do srub "trzymajacych" serwo,
tak zeby je odkrecic i wyciagnac,

czy da sie to zrobic nie rozbierajac deski, poniewaz srodek mam kompletnie zlozony i nie chcialbym go zbednie wybebeszac...

serwo potrzebuje zdiac z powodu malowania komory... tak wiec jesli niebardzo da sie je zdiac, nie rozbierajac deski, to bedzie konieczne malowanie z przykreconym a jedynie zakrytym serwem...

z gory dziekuje za pomoc.
Obrazek
As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep,
but if I spin and begin to slide, please dear god, protect my ride.
-Amen
Awatar użytkownika
szaman
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3183
Rejestracja: śr 13 sie, 2008 22:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

podejrzewam ze bedzie podobnie jak w s13, powyzej pedalow masz ~4 sruby mocujace serwo do grodzi(dojscie powinno byc wystarczajace lezac na podlodze na plecach w nogach kierowcy ;) ) , nasadka przegubowa i powinno sie dac odkrecic, wyjac sworzen(zabezpieczone zawleczka) blokujacy trzpien pompy w dzwigni pedala hamulca i serwo z pompa mamy luzne.

Napisz czy to cos pomoglo ;)
powodzenia
onepointeightT
--------------------------
Aby wstawić zdjęcia na forum należy(przy użyciu hostingu Zdjęcia Google):
- wrzucić fotki do zdjęcia google,
- dodać zdjęcia do wybranego albumu,
- będąc w albumie i posiadając zdjęcie na fullscreenie kliknąć prawym klawiszem myszy i wybrać "Kopiuj adres obrazu",
- na forum podczas pisania posta przy użyciu znaczników "IMG" wstawić wcześniej skopiowany link.
Awatar użytkownika
Andy
Postojebca
Postojebca
Posty: 1477
Rejestracja: wt 05 kwie, 2011 02:51
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

tak jak napisales :D wlasnie sprawdzilem... ciezki dostep troche ale da rade to wyciagnac nie rozbierajac deski... ze swozniem moze byc wiecej klopotow ale cos wymysle... jak rozbiore to napisze dokladnie co i jak tam bylo
Obrazek
As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep,
but if I spin and begin to slide, please dear god, protect my ride.
-Amen
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie”