Kieszenie w bagazniku, korozja

Sprawy techniczne dotyczące nadwozia [blacharka itp]

Moderator: Moderator

laser
Stały gość
Stały gość
Posty: 246
Rejestracja: czw 23 lip, 2009 12:02

W bocznych "kieszeniach" w bagażniku mam korozje. Wymacałem ją ręką, którą wsadziłem przez otwór z bagaźnika (wg. instrukcji użytkownika był tam składowany podnośnik). Pordzewiała blacha jest od strony samochodu (w drugą stronę jest blacha błotnika).

Nie mogę tego obejrzeć od spodu, bo wszystko zasłania tłumik, którego boje się ruszyć.

Zastanawiam się czy stamtąd właśnie nie idzie smród spalinowy. Tylko jak to objerzeć, którędy zajrzeć i ew. zakonserwować, połatać? Wyjąłem boczne światełko ale jego otwór też guzik widać. Czy zdjecie tłumika pomoże?

Pozdrawiam, Marcin
240sx s13
Daniel's
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 51
Rejestracja: sob 29 cze, 2013 09:14
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

żeby miało to ręce i nogi to trzeba rozebrać , dotrzeć do najbardziej skorodowanych miejsc, wszystko wyczyścić , zakonserwować i złożyć z głową do kupy. wróżeniem z szklanej kuli za dużo nie zdziałasz
Awatar użytkownika
szaman
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3182
Rejestracja: śr 13 sie, 2008 22:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

ale o co chodzi?

jak wiesz ze masz tam korozje to sie do niej dostan i ja usun,
wytnij zardzewiale blachy, wspawaj łatki i zakonserwuj,
pozniej testuj czy dalej czuc spalinami, jak bedzie dalej, to szukaj dalej.

samo sie to nie zrobi.
a jak to zrobisz czy przez otwor po swiatelku czy przez ucho igły to juz twoja sprawa,

na moje to najlepiej zrobic sobie maksymalnie duzo miejsca, zeby miec jak najlepsze dojscie,
zazwyczaj kombinacje zeby sie nie narobic i nie demontowac za duzo, koncza sie tym ze i tak trzeba demontowac duzo ;)
onepointeightT
--------------------------
Aby wstawić zdjęcia na forum należy(przy użyciu hostingu Zdjęcia Google):
- wrzucić fotki do zdjęcia google,
- dodać zdjęcia do wybranego albumu,
- będąc w albumie i posiadając zdjęcie na fullscreenie kliknąć prawym klawiszem myszy i wybrać "Kopiuj adres obrazu",
- na forum podczas pisania posta przy użyciu znaczników "IMG" wstawić wcześniej skopiowany link.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie”