Czym wyczyścić szyby?

Sprawy techniczne dotyczące nadwozia [blacharka itp]

Moderator: Moderator

Pavel21
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 7
Rejestracja: śr 03 lip, 2013 11:54
Lokalizacja: Warszawa

Witam,

Mam do Was zapytanie dotyczące DOBREGO preparatu do czyszczenia szyb. Pomyślałem, że pora wziąć się za to bo mimo iż pozornie są czyste to pod światło widać sporo "mazaków", są po prostu jakby otłuszczone i najzwyczajniej w świecie brudne.

Znalazłem sobie w sklepie te środki do czyszczenia szyb (http://www.iparts.pl/dodatkowa-oferta/akcesoria,kosmetyki-i-srodki-czyszczace,srodki-do-mycia-szyb,66-68-195.html) no ale jest tego sporo, a nie chce kupić jakiegoś za przeproszeniem "szitu". Jedyne co kojarze spośród tych marek to Sonax.
Awatar użytkownika
Artur1020
Postojebca
Postojebca
Posty: 1643
Rejestracja: pn 15 lut, 2010 22:46
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Ja kiedys kupilem sobie jakis zwykly domowy antyparowaniu ;) byl mega.
Ja zawsze myje szyby na stacjach benzynowych, maja swietne reczniczki :D Te tzn "szare" reczniki/papiery sa super do tego.
Myjemy najpierw ladnie jak trzeba to 2 razy plynem a potem wlasnie tymi reczniczkami polerujemy ;)
nie zostawiaja syfu na szybach.
Niesz sztuka zabić muche przednia szyba tylko boczną =)))
Awatar użytkownika
wolek1993
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 125
Rejestracja: pn 17 mar, 2014 16:56
Lokalizacja: Olkusz/Kraków

Ja kiedyś dostałem płyn firmy "Plak", tak o tego plaka którym handlarze psikają wszystko co się da. Jestem nim zachwycony, popsikam, przetrę szmatką i nie ma smug żadnych. A jak go nie miałem to używałem zwykłych które w domu też się spisują do okien :)
300zx z31 '86 przyszłe drift machine
Awatar użytkownika
matthew
Stały gość
Stały gość
Posty: 331
Rejestracja: sob 11 kwie, 2009 08:53
Lokalizacja: Tczew

Szara szorstka gazeta pognieciona, 'pomientolona' i po umyciu szyb tym wypolerowac - zero smug.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie”