Mocowanie lampek pod?wietlenia tablicy/korozja

Sprawy techniczne dotyczące nadwozia [blacharka itp]

Moderator: Moderator

turbokillers
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 77
Rejestracja: wt 21 paź, 2014 18:21
Lokalizacja: Warszawa

Wczoraj zauważyłem że nie świeci mi lewa lampka podświetlenia tablicy,pomyślałem że to żarówka.Przystępujac do wymiany nachyliłem się i moim oczom ukazała się ruda a własciwie pruchno.Obawiam się że podczas jazdy odpadną mi lampki.Co z tym zrobić,miał ktoś coś podobnego.Czy da rade to wymienić? Żarowka wymieniona na razie świeci.
Ja mu w gas a on bokiem w las
kazio
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 191
Rejestracja: wt 15 paź, 2013 15:40
Lokalizacja: koscierzyna

ja dorobilem sobie nowa blache z nierdzewki
WONSKI
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 55
Rejestracja: czw 08 mar, 2012 11:31
Lokalizacja: Wyszków
Kontakt:

A ja przykręciłem same lampki do ramki od tablicy rejestracyjnej , i na razie jakoś się trzyma :)
Awatar użytkownika
szaman
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3183
Rejestracja: śr 13 sie, 2008 22:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

mozna sobie dorobic mocowanie, najlepiej z jakiegos latwego w obrobce materialu (ktory szybko nie skoroduje), w jednym nissanie robilem z aluminium 3mm, a u siebie z fragmentu plastiku ktory mialem pod reka, wszystko skrecone wkretami - trzyma sie i dziala :)
onepointeightT
--------------------------
Aby wstawić zdjęcia na forum należy(przy użyciu hostingu Zdjęcia Google):
- wrzucić fotki do zdjęcia google,
- dodać zdjęcia do wybranego albumu,
- będąc w albumie i posiadając zdjęcie na fullscreenie kliknąć prawym klawiszem myszy i wybrać "Kopiuj adres obrazu",
- na forum podczas pisania posta przy użyciu znaczników "IMG" wstawić wcześniej skopiowany link.
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

ja zrobiłem z miedzi też wieczne jak alu i łatwe w przygotowaniu konstrukcji
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Awatar użytkownika
Saqu
-#Sympatyk
-#Sympatyk
Posty: 1033
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2011 20:18
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

za około 25zł można kupić małe lampki ledowe i przykręcić w miejsce starych na nowej blasze :)
Poszukuję...
Awatar użytkownika
Morton;]
-#Sympatyk
-#Sympatyk
Posty: 106
Rejestracja: sob 02 mar, 2013 15:09
Lokalizacja: Koźmin Wlkp

moje przegniło tak ze nawet nie mam z czego pomierzyć na wzór, jak ktoś by mi narysował wymiary według oryginału to wypalił bym kilka sztuk z kwaskowi na laserze za free ;)
Awatar użytkownika
szaman
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3183
Rejestracja: śr 13 sie, 2008 22:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

ale tu nie ma co mierzyc rysowac, bierzesz lampke do reki, patrzysz na zderzak i do roboty ;)
tego i tak nie widac wiec moze byc ciut za duze/ za male itd. ma dzialac!
myslisz ze jak robilem nowe mocowanie to z jakiego powodu je robilem, moje poprzednie nie istanialo ;)
onepointeightT
--------------------------
Aby wstawić zdjęcia na forum należy(przy użyciu hostingu Zdjęcia Google):
- wrzucić fotki do zdjęcia google,
- dodać zdjęcia do wybranego albumu,
- będąc w albumie i posiadając zdjęcie na fullscreenie kliknąć prawym klawiszem myszy i wybrać "Kopiuj adres obrazu",
- na forum podczas pisania posta przy użyciu znaczników "IMG" wstawić wcześniej skopiowany link.
Awatar użytkownika
Morton;]
-#Sympatyk
-#Sympatyk
Posty: 106
Rejestracja: sob 02 mar, 2013 15:09
Lokalizacja: Koźmin Wlkp

wiem ze mogę strzelić z oka :P tylko lubię jak nawet to czego nie widać jest zrobione tak jak fabryka wypuściła :) ok jak nikt nie pomierzy to zrobię wersje testowa, bo i tak miałem sobie robić ta blachę, a czy wypale 1 czy 10 to mi bez różnicy :D

ramka gotowa pasuje na strzała ;D
Obrazek Obrazek Obrazek
jak ktoś chce mogę wysłać za browara na spocie/ zlocie, bede za 2 lata jak ogarnę gruza :D
Ostatnio zmieniony śr 04 lut, 2015 15:05 przez Morton;], łącznie zmieniany 3 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie”