Progi S14a

Sprawy techniczne dotyczące nadwozia [blacharka itp]

Moderator: Moderator

JacekKrk
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 1
Rejestracja: pn 04 kwie, 2016 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Witam, od nie dawna jestem posiadaczem S14a i mam do zrobienia poszycia porgow, wiem ze nie ma w sklepach gotowych reperaturek. Czy po calej dlugosci ida tak samo bo nie sprawdzalem dokladnie togo? czy poszucie s13 i s14 maja duzo wspolnego w dolnej czesci?
Awatar użytkownika
wroblittos
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 69
Rejestracja: czw 30 paź, 2008 21:57
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

chłopaki na nissan techu pisali ze ponoc od golfa iv w miare podobne sa , mi blacharz znalazł cos bardzo podobnego do s14 ale dowiem sie dopiero po weekendzie od czega dopasował te progi
Obrazek
Prawdziwa jazda zaczyna sie wtedy kiedy koła tracą przyczepność :D Only drift
arux
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 7
Rejestracja: sob 18 lut, 2012 10:34
Lokalizacja: Starachowice
Kontakt:

wroblittos pisze:chłopaki na nissan techu pisali ze ponoc od golfa iv w miare podobne sa , mi blacharz znalazł cos bardzo podobnego do s14 ale dowiem sie dopiero po weekendzie od czega dopasował te progi
Obrazek
i mozesz cos powiedziec wiecej od czego mozna dopasowac progi i ile jest zabawy zeby bylo tak jak sie nalezy?
Awatar użytkownika
Sykopson
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 596
Rejestracja: śr 18 wrz, 2013 20:36
Lokalizacja: Kraków

Ja w zasadzie już mam gotowy wzór reperaturki do s14 :)
Niedługo będą dostępne. 85zł sztuka. Można pisać PW to wpisuję na listę chętnych i myślę że do tygodnia zacznę to rozsyłać :)
S13 CA18DET
JapanizeD
Awatar użytkownika
wroblittos
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 69
Rejestracja: czw 30 paź, 2008 21:57
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Sykopson, ogarnia wiec juz chyba nie bedzie trzeba uskuteczniać zamienników od innych aut ale dla potomnych jak by ktos nie mogł ogarnać to progi pasują z cinquacento te widoczne na zdjeciu a reperaturka od mitsu galanta
Prawdziwa jazda zaczyna sie wtedy kiedy koła tracą przyczepność :D Only drift
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie”