Linka klapy bagażnika i wlewu paliwa s13

Sprawy techniczne dotyczące nadwozia [blacharka itp]

Moderator: Moderator

rookie
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 49
Rejestracja: ndz 17 lis, 2013 11:02
Lokalizacja: Radom

Witam
Potrzebuję rady odnośnie linki wlewu/klapy. Ogólnie ciężko coś takiego znaleźć, ale udało mi się namierzyć kompletną linkę z mechanizmem zamykającym klapkę wlewu od s14. No i tu pojawia się pytanie czy będzie ona pasowała do s13. Na zdjęciach wygląda bardzo podobnie, w sumie to nie widzę różnicy.
bross_84
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 99
Rejestracja: czw 25 sty, 2007 20:15
Lokalizacja: Rzeszow

Witaj kiedyś miałem podobny problem z otwieraniem klapki wlewu paliwa oczywiście w s13 a ze miałem nissana 100nx to wymieniłem bebechy z linki przy wlewie i wszystko pasowało.Co do samej linki to nie wiem czy jest taka sama ale warto to sprawdzić bo pewnie cena będzie niższa.
rookie
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 49
Rejestracja: ndz 17 lis, 2013 11:02
Lokalizacja: Radom

Ogólnie to nawet nie wiem ile może kosztować linka do s13 ale do s14 kosztuje około 250zł. Przejrzałem różne ogłoszenia linek do starych nissanów i myślę że da radę coś ulepić. Jak skończę to dam znać co z tego wyszło. Jeśli komuś to się przyda to udało mi się ustalić numer katalogowy 9051040F20. W poniedziałek będę dzwonił i pytał o dostępność nowej
rookie
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 49
Rejestracja: ndz 17 lis, 2013 11:02
Lokalizacja: Radom

Trochę długo mi z tym zeszło ale już wiem jak to ogarnąć tanio i dobrze. Almera n15 miała identyczny mechanizm ale wlew był po stronie kierowcy więc jednyne co z niej pasuje do 200sx to mechanizm otwierania wlewu. Linka jest za krótka. Oczywiście trzeba przystosować żebydziałał prawidłowo, a mianowicie trzeba przekręcić plastikowy rygiel o 180° i tyle. Mam nadzieję że komuś pomogłem
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie”