Oszust cziko

Tu zawarte są opinie pozytywne bądź niegatywne o sprzedawcach.

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
jarkowy
Założyciel Klubu
Założyciel Klubu
Posty: 1088
Rejestracja: sob 26 lip, 2003 23:29
Lokalizacja: Władysławowo
Kontakt:

Długo się zastanawiałem co z tym fantem zrobić.
Zacznę od początku jak wyglądała sytuacja.
Umówiłem się z czikiem że szukam 200sx s14 jako dawcę na części do budowy repliki super seven. Wymieniłem części jakie będą mi potrzebne ? generalnie cały zestaw podwoziowo napędowy z elektryką. Cziko miał wziąć resztę. Czyli budę, wnętrze lampy itp.
Powiedział że jak ma dołożyć do tego interesu więcej jak 2000zł to w niego nie wchodzi, jeżeli ja nie damreszty to on w ogóle nie kupuje tego nissana.
Trafił akurat na aukcję tego wozu

Obrazek

Mieliśmy wszystkie foty poza zdjęciem z pod maski ? zablokowany był zamek albo fotografowi się nie chciało ? i tak braliśmy w ciemno bo przebieg miał być mały i silnik raczej nie dostał w tym wypadku.
Samochód został zlicytowany za 1164 funty z czego ja dałem 1050 funtów czika wkład to 110funtów i transport za 1600zł oraz wylicytowanie wozu przez firmę która pracuje na nazwisku ?(podam zainteresowanym)
2dni po aukcji dokonałem przelewu na tą panią bo mieli zabierać samochód JUŻ ZARAZ O 14.00.
Mija tydzień samochodu nie ma cziko mówi że kierowca ciężarówki w h?leci coś mu się popsuło i na jutro będzie
Mija kolejny tydzień ? kierowca dalej leci w h?
3ci tydzień trochę zniecierpliwiony mówię ze ?gdybyś nie był moim kolegom to bym ci nie uwierzył w tego kierowcę i zepsutą ciężarówkę??
4tydzień wozu nie ma...ale wszystko ustawiłem sobie na sobotę ze pojadę do czika z lawetą i kolegami (400km w jedną stronę)bo wóz ma już być i na gg robie podpis wycieczka do czika?
Odzywa się kolego z gg i mówi pozdrów czika byłem u niego parę dni temu?
Ja na to O byłeś to powiedz czy nie widziałeś takiego nissana s14a z walonym przodem?

?tak widziałem i cziko mówił ze mega niespodzianka bo po otwarciu maski na miejscu okazało się że w środku siedzi silnik RB25DET?

Dzwonie do czika wkurz... i pytam się czy wóz dojechał? ? ?nie nie dojechał ale jak chcesz to niedługo kierowca ma mi za niego zwrócić kasę to ci oddam bo?.?

Wnerwiony mówie czego k.. kłamiesz???
Rozmowa skończyła się na tym ze mi tego samochodu ani tego napędu nie da bo to dla niego za zuża niespodzianka od życia i jak chce to może mi zorganizować inny zespół napędowy.

Próbowałem się ostatni raz dogadać z czikiem wysyłając do niego maila
----- Original Message -----
From: Jarosław Galewski
To: cziko
Sent: Friday, April 03, 2009 10:43 PM
Subject: Re: ta jest 19 lutego



Siemano
No dobra życie mnie kolejny raz uczy...
Ok wóz kosztował 1165 funtów czyli zabrakło mi z przelewu 110 funciaków. Transport Ci kosztował 1600zł. Generalnie wychodziło by na to że do całego wozu powinienem dopłacić 2183zł........
Mówisz że z tego żyjesz i że to twoje szczęście..
przecież mówiłeś że nie kupił byś sobie tego wozu bo nie masz kasy już na zakupy.
I wchodzisz w to pod warunkiem ze nie będziesz musiał dołożyć więcej niz 2000. Ja napisałem co mi jest potrzebne że cały napęd licznik kolumna kiery itp a ty bierzesz budę fotele skóry lampy i resztę.
Braliśmy wóz w ciemno bez otwartej maski...jak by było zajechane sr z korbą na wierzchu to też byś go sobie wziął i powiedział mi spadaj na drzewo? Gift to gift dałem niemal całość za auto!

Liczymy 1165funtów po kursie 5,4zł to 6291zł +1600 transport to 7891zł - daje 100%
ja dałem 5697 czyli 72%. Czyli twojego jest 28%.
Zakładamy że silnik RB25DET jest więcej warte od SR20DET o 5000zł czyli twojego jest 28% z tego. Czyli 1400zł naprawdę warto Ci walczyć o tyle? Robić sobie wrogów i tracić "taką przyjaźń jak moja ;) " ? Co z tego że masz wszystko w d...i cię nie obchodzi opinia? Warto?

Zrobisz jak zrobisz. Podeślij mi foty tego co jest pod maską czy to pali i ile chcesz dopłaty. Chce ten cały wóz ale chce chociaż wiedzieć za co mam dopłacać.

Generalnie to uważam że To i tak jest MEGA nieuczciwe z twojej strony i skoro biorę napęd a ty masz wziąć resztę
To tak powinno byc I to ty zmieniasz podział tego auta i sobie go przywłaszczasz...Bo spotkał cię fuks który właściwie jest mój bo gdyby nie ja to nie brał byś tego wozu wogole..

Jeżeli chcesz mi oddać kasę to chyba też powinno to tak działać nie? 5000zł różnicy na silniku moje 72% czyli powinieneś mi dać 5697+3600zł czyli 9291zł. Ciekawe ile w Tobie uczciwości.





pozdro zioom
ochłonąłem i wypisałem to najbardziej obiektywnie jak się dało. Myślę że dobrze o tym wiesz...

W odpowiedzi otrzymałem
4 kwietnia 2009 15:41 od "cziko" <cziko200sx@wp.pl>

mam zamiar dotrzymac umowy i zapewnic ci to za co zapłacicłes czyli full naped z s14a z rozsadnym przebiegim do 100.000

jako ze mówiłes ze nie bedziesz miała czasu od 1 kwietnia zeby to rozebrc to ja to rozbiore a ty przyjedziesz po to i zabiezesz tylko a nawet moze i przywioze ci to wszystko za sam koszt paliwa

chyba ze juz nie chcesz to oddam ci twój wkład wyskosci 5500pln + oporocentowanie zgodne z tym co otrzymał bys w banku za ten czas czyli powiedzmy na max wypasie 10% w skali roku :))

kto ma miekkie serce ten ma twarda dupe zią


mysle ze sie rozumiemy a ja nie chce cie na nic wydymac tylko wywiazac sie z umowy jak najuczciwiej :))))

do poniedziałku jestem off-line


Uczciwie????
Poszedłem na policję?
Mam przelew na panią która jest właściwie krzakiem?mam dowody na gg i mailach?
Niestety policja nie chciała tego zakwalifikować jako przywłaszczenie mienia tylko jako nie wywiązanie się z umowy i mogę sobie czika ścigać z prawa cywilnego.
Nawet miałem ochotę, jednak cziko to człowiek który NICZEGO nie posiada na siebie mieszka z rodzicami i niczego mu nie można zabrać prawnie wszystko jest na kogo innego nawet konto na allegro ?ralfidzajni??
http://www.allegro.pl/show_user.php?uid ... _given_all

Dostałem wkońcu kasę na konto tą którą wcześniej wpłaciłem na samochód..

Wnioski sobie o naszym ?koledze? z forum wyciągnijcie sami.
W każdym razie ja nie zakładam nie montuje i nie dotykam żadnej rzeczy która pochodzi od tego człowieka?każdy kto jest jego przyjacielem nie jest moim. Każdy kto robi interesy z czikiem ze mną nie zrobi?

No a z projektu super seven oczywiście nici na ten rok..
Ostatnio zmieniony pt 01 lut, 2013 13:14 przez jarkowy, łącznie zmieniany 1 raz.
GTR Sprzedany ale Avatara spobie zostawiam z sentymentu...

SKYRACING

OO\____/OO

602227141


Turbokiller

automatyka www.horyzont.co
pokoje gościnne nad morzem we władysławowwie www.impresja.co
600-961-666
Awatar użytkownika
MKx
Stały gość
Stały gość
Posty: 285
Rejestracja: czw 09 mar, 2006 11:23
Lokalizacja: Kraków

Koleś Cię oszukał. Mnie też próbował. Jestem z Tobą nic od niego nie wezmę więcej.

A to co napisał o twardej dupie i miękkim sercu swojemu koledze, czyli Tobie, to się kwalifikuje do ja już sam nie wiem... ban z forum to mało.
W ogóle taka sytuacja... żeby takiego wała kumplowi (przyjacielowi?) sprzedać... koleś nie wart splunięcia jak dla mnie. Niech sobie to RB wsadzi w...

Ciekawe czy mu nie będzie zależeć na opinii jak NIKT NIGDY Z FORUM OD NIEGO NIC NIE WIEŹMIE.

a załurzmy temat "oszukani/naciągnięci przez czika" to zobaczymy ile postów poleci...
Awatar użytkownika
I.T
Stały gość
Stały gość
Posty: 230
Rejestracja: śr 07 maja, 2008 22:12
Lokalizacja: Gdansk
Kontakt:

Fakt oszustwo.

Ja bym tego tak nie zostawil bo po hamsku sie na tobie wzbogacil i wykrecil sie z umowy ktora mieliscie, a oddal ci kase za pewniaka. Gdyby w srodku bylo CA to by ci wcisnal caly samochod i by wymyslil bajke ze mialo byc cos innego a ze wlozyles wiekszosc to jest twoj.
W123 81` 280E 185 HP
200SX 94` 280 HP
V70 97` 2.0T AWD 225 HP

" Most important thing is not power but engine response "

Don`t say what you think cause you get Ban
Awatar użytkownika
suchy071
Stały gość
Stały gość
Posty: 354
Rejestracja: pt 27 lip, 2007 17:53
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

ooo w morde :roll:
a cziko ponoć opinie miał dobrą...
nie wiem jakie tam są i były relacje między wami, jeśli jednak było tak jak piszesz... i przyjaciel chce cie wydymać to coś tu jest nie tak... :twisted:
co zrobic to nie bede pisał.. jeśli jednak ja bym miał taką sytuacje to brałbym lawete wpadł auto na lawete te 28% które dał cziko bym rzucił na stół i nara

to prawda... że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie

i może jednak warto założyć temat o oszustach i przekrętach ludzi z forum TURBOKILLERS.com i go podwiesić

Jarkowy jestem z tobą.
Awatar użytkownika
ige
Postojebca
Postojebca
Posty: 1208
Rejestracja: wt 29 lip, 2008 20:55
Lokalizacja: zg

Bralem turbo od czika + teflonowe przewody w oplocie za niezla sume.Turbo mialo byc kompletne i przewody pasujace do ca o czym bylem zapewniany przez telefon.

Paczke otrzymalem tydzien po terminie,dotarlo turbo i przewody ale bez wg...odrazu szybka wiadomosc do czika.."wszystko ok ale nie ma wg?".Po jakims czasie dostalem odpowiedz od czika ze zapomnial mi wyslac wg bo cos tam cos tam i ze wsyle max do tygodnia czasu...nooo a ogolnie to czekalem ok 3tyg :D Po tym jak cziko dostal hajs kontakt z nim byl beznadziejny udawal ze go niema (mimo iz sie logowal na forum i takie tam) no i ciagle wymowki i opowiadanie bajek ze nie wyslane bo to bo tamto wkoncu ze juz wyslane a okazalo sie ze poszlo dopiero pare dni potem bo na kwitach sa daty...Na koniec przewody w teflonie ktore mialy swietnie pasowac plug & play do ca oczywiscie nie pasowaly bo maja gwinty do sr...Z przewodami to juz olalem sprawe bo mi sie niechcialo nawet probowac wyklucac bo pewnie by to trwalo z pol roku!Cale szczescie ze turbo bylo zgodne z opisem bo wogole bym sie pochlastal.

Generalnie po tej akcji i jak sie potem dowiedzialem nie pierwszej takiej co nawet widac po temacie nigdy wiecej nie zrobie zadnego interesu z czikiem bo szkoda nerwow.
Awatar użytkownika
MKx
Stały gość
Stały gość
Posty: 285
Rejestracja: czw 09 mar, 2006 11:23
Lokalizacja: Kraków

Zamówiłem wałek SSĄCY CA16DE. Zapłaciłem przelewem z góry w ten sam dzień. Wałek dostałem prawie 2 tyg. później (ciągłe wymówki i wykręty że źle wpisał adres itp.) i oczywiście nie ten co zamówiłem. Poprosiłem o zwrot kasy - znowu wymówki i wykręty (że nie ma kasy itp), kasę dostałem po około 2 tyg. Podkreślam że wałek dostałem nie ten co zamawiałem nie z przypadku tylko celowo (że może się nie skapnę) - nawet wieloklin nieudolnie rozwiercił (bo wysłał wydech CA18DE) i rżnął głupa że nie wie o co chodzi. A jak się dowiedziałem od życzliwych to takich wałków sprzedał ze 20.
Supri
Stały gość
Stały gość
Posty: 260
Rejestracja: pn 15 paź, 2007 19:56
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

:evil: :evil: :evil: Domyślam się, że Jarkowy jesteś poważnym człowiekiem i nie będziesz się bawił w takie rzeczy ale ja na twoim miejscu wziął bym XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX ... :roll:


A następnym razem jak napisze ktoś jakąś groźbę to dostanie 2 warny.
To forum motoryzacyjne a nie czat mafii.
Rozumiem oburzenie ale samosądy to nie na tym forum.

pozdrawiam Scooter
Ostatnio zmieniony wt 05 maja, 2009 14:16 przez Supri, łącznie zmieniany 1 raz.
cziko

Supri pisze::evil: :evil: :evil: Domyślam się, że Jarkowy jesteś poważnym człowiekiem i nie będziesz się bawił w takie rzeczy ale ja na twoim miejscu wziął bym XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX ... :roll:


A następnym razem jak napisze ktoś jakąś groźbę to dostanie 2 warny.
To forum motoryzacyjne a nie czat mafii.
Rozumiem oburzenie ale samosądy to nie na tym forum.

pozdrawiam Scooter
zapraszam!!!!!!!!!! nie zapominaj ze ja mam do rosyjskiej granicy 40k!!!!!!!!!!


jarull szkoda ze nie wkleiles calych wiadomosci znaszych rozmow odemnie z ta czescią gdzie bylo napisane jak mnie wygonilas ze swojego warsztatu z kutym sr20 twojej robty co mial kompresje hmmm.... nie mial??odpalal tylko ze sznurka i nie potrafil pracowac o wlasnych silach??a ja wtedy wydalem na auto wszystko co mialem kazda jedna zlotowke co do grosza!!!mam wspomniec cos o wale nominalenym w twoim s13i o tym skąd go wzieles??

jak bym mial dzktafon za kaydzm razem jak wzrazales sie w rozmowach o ludziach z tego forum i o tym ze turbokillers jest p oto zebys mogl zarabiac kase!!!!
dla mnie jestes parowa i zlotowa i tyle odemnie

najpierw straszysz mnie ze zrobisz wjazd z brygada a poźniej idziesz na psy??wiesz co to znaczy??i kim jest taki jegomosc??i co to musi byc za brygada co znim trzyma :wink:

umowa byla na naped sr20 i to mogles dostac!!!! przypominam ze jarkowy mial dostac z 5500pln silnikksr20det+t28+skrzynia biegw+wiazka z ecu od s14 94 rok zeby bylo latwo swapa zrobie+szpera i wal napedowy+4 piasty z aciskami i trczam!!!!!!!! nie robmy jaj ok??

pozdro

[ Dodano: Wto 05 Maj, 2009 14:43 ]
MKx pisze:Zamówiłem wałek SSĄCY CA16DE. Zapłaciłem przelewem z góry w ten sam dzień. Wałek dostałem prawie 2 tyg. później (ciągłe wymówki i wykręty że źle wpisał adres itp.) i oczywiście nie ten co zamówiłem. Poprosiłem o zwrot kasy - znowu wymówki i wykręty (że nie ma kasy itp), kasę dostałem po około 2 tyg. Podkreślam że wałek dostałem nie ten co zamawiałem nie z przypadku tylko celowo (że może się nie skapnę) - nawet wieloklin nieudolnie rozwiercił (bo wysłał wydech CA18DE) i rżnął głupa że nie wie o co chodzi. A jak się dowiedziałem od życzliwych to takich wałków sprzedał ze 20.
a wiesz kto to wymyslil i sprzedal wszystkie jakie mial forumowiczom i powiedzial mi o tym??jarkowy!!!!!!! dupowlazie
Ostatnio zmieniony wt 05 maja, 2009 14:50 przez cziko, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Neo2005
Sponsor
Sponsor
Posty: 918
Rejestracja: czw 08 maja, 2008 15:05
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Ludzie no co jest? Teraz cziko leci z wałkiem? Jutro kto? Pojutrze kto? Ehhh ale po co robić temat o oszustach/przekrętach/naciągaczach itp jak forum zrobi się pudelek.pl co poniektórzy tak myslą...



Taki temat musi powstać i to w widocznym miejscu i dobrze ze (nie tylko) jarkowy o "tym" napisał !!!
Części tuningowe bovy, naby, pasy szelkowe, wskazniki, turbo timery,stozki, kierownice i wiele wiele innych - zawsze w dobrych cenach !!! 505-205-558

Lista części: http://allegro.pl/listing/user/listing. ... d=14275251

My project s13 http://forum.turbokillers.com/tematy23/ ... vt9286.htm
Awatar użytkownika
MKx
Stały gość
Stały gość
Posty: 285
Rejestracja: czw 09 mar, 2006 11:23
Lokalizacja: Kraków

cziko pisze::
[ Dodano: Wto 05 Maj, 2009 14:43 ]
MKx pisze:Zamówiłem wałek SSĄCY CA16DE. Zapłaciłem przelewem z góry w ten sam dzień. Wałek dostałem prawie 2 tyg. później (ciągłe wymówki i wykręty że źle wpisał adres itp.) i oczywiście nie ten co zamówiłem. Poprosiłem o zwrot kasy - znowu wymówki i wykręty (że nie ma kasy itp), kasę dostałem po około 2 tyg. Podkreślam że wałek dostałem nie ten co zamawiałem nie z przypadku tylko celowo (że może się nie skapnę) - nawet wieloklin nieudolnie rozwiercił (bo wysłał wydech CA18DE) i rżnął głupa że nie wie o co chodzi. A jak się dowiedziałem od życzliwych to takich wałków sprzedał ze 20.
a wiesz kto to wymyslil i sprzedal wszystkie jakie mial forumowiczom i powiedzial mi o tym??jarkowy!!!!!!! dupowlazie
...tylko że to nie on a TY sprzedałeś mi "wała".
cziko

rozliczylem sie z tobą co do zeta
irakleo
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 7
Rejestracja: pt 24 paź, 2008 20:52

Cziko zachował się jak zwykły !@#$%, pedryl i rura ! To że oddał całą kasę nie tłumaczy, kłamstw, oszustwa, pazerstwa i cwaniactwa. Honoru nie ma gość za grosz ! Proponuję bojkotować zakupy u tego oszusta !!!

BEZ WYZWISK :!:
Ostatnio zmieniony wt 05 maja, 2009 15:10 przez irakleo, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
roball
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3140
Rejestracja: śr 29 cze, 2005 21:33
Lokalizacja: dziura na zachód od Wieliczki

Chopy, ile wy macie lat? Pralnie se robicie z forum?


Zawsze są dwie umowy - jedna osoba rozumie swoje, druga swoje..
Jarkowy się wkurzył bo za jego kasę trafiłeś RB-tę w cenie złomu, z drugiej strony on by jej sam nie kupił bo by się po to auto nie wybrał - wniosek: fuks był wspólny i profity też powinny być wspólne..


To moje zdanie w temacie,
nie oczekuję dyskusji bo nie mam zamiaru więcej czytać tych brudów..
Człowiek człowiekowi wilkiem,
a zombie zombie zombie...
Supri
Stały gość
Stały gość
Posty: 260
Rejestracja: pn 15 paź, 2007 19:56
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Ja tylko dodam, ze nie napisałem że zrobię ci wjazd z Ruskimi bo nie mam powodu :wink: Więc nie wiem po co piszesz do mnie żebym przyjechał. Chodziło o to że jak mi by ktoś taki numer wyciął to bym się Wqr... Szkoda że na TK ostatnio wszyscy wszystkich jeżdżą :/
Awatar użytkownika
geniula1
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 642
Rejestracja: pn 28 sty, 2008 21:38
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

cziko pisze:jak bym miał dyktafon za każdym razem jak wyrazales sie w rozmowach o ludziach z tego forum i o tym ze turbokillers jest p oto żebyś mógł zarabiać kasę!!!!
dla mnie jesteś parowa i zlotowa i tyle odemnie
No to dałeś z Grubej rury !!
N/A-LPG KILLER ;)

Japan Auto
Zablokowany

Wróć do „Opinie o sprzedawcach”