Daniopl

Tu zawarte są opinie pozytywne bądź niegatywne o sprzedawcach.

Moderator: Moderator

Ban0ff
Postojebca
Postojebca
Posty: 1813
Rejestracja: pn 19 wrz, 2005 14:47
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

lepiej uwazac z zakupami u tego typa, sprawa dotyczyla zakupu walu od r33. Daniel sie odezwal ze ma taki wal i moze sprzedac, ustalilismy cene.
Dowiedzialem sie przy tym ze graty ma jego kolega ktory ma skaje na czesci a on mu to pomaga pogonic. Pisalem ze mi sie spieszy bo swapa na dniach mam robic i potrzebny wal.
Wszystko spoko kase wyslalem 22 stycznia 2010r. Przez tydzien sluchalem sciem ze kasa nie doszla na konto, wyslalem potwierdzenie z inteligo po czym mial wyslac wal.
29.01 po pytaniu co z walem odpisal ze wyslal dzisiaj, napisalem zeby mi dal nr przesylki to podal jakis numer, na drugi dzien napisalem zeby zrobil skana bo jakos nie wierze w same cyferki i tu zaczely sie problemy z kontaktem. Nawet na forum pisal ze wysle mi potwierdzenie 6 lutego o 19 i nie odpisal nic przez tydzien.
Tak sie zlozylo ze 13.02 trafil sie wyjazd do Łodzi to postanowilem zakonczyc sprawe.
Zadzwonilem i do ostatniego momentu koles sciemnial ze paczka zostala wyslana (stalem w tym momencie kolo tego walu i wiedzialem ze nie wyslal).
Sprawa skonczyla sie na tym ze wzialem od kolesia wal i odebralem kase od Daniela.

Uwazajcie z tym typem! mozna dolaczyc do grona oszustow
Ostatnio zmieniony pt 01 lut, 2013 13:55 przez Ban0ff, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
thoreg
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 104
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 00:34
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

Ja dalej czekam na uszczelki, za które kasę przelałem ~20 grudnia. Widocznie się nie doczekam. Ale co poradzić. Jak ktoś się piz*ą urodził, kanarkiem nie zdechnie... Lecieć na 80 zł, żeby przekręcić kogoś z forum. Żałosne...
wirus
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 137
Rejestracja: sob 17 paź, 2009 18:14

ja też negatywnie oceniam tego użytkownika. umawiałem sie z nim na fotele z R33 gtr, powiedzial ze ma identyczne jak na foto z neta tylko w idealnym stanie. po tygodniu dostalem fotki a tam fotele z gts-t wogole w innym kolorze itp, powiedzial ze z gtr tez ma ale w innym aucie i ze nie ma jak zrobic fotek, a chcial mi je wysylac juz ;] powiedzialem zeby skombinowal fotki tamtych i w tym momencie kontakt sie urwał.
Awatar użytkownika
Andrew
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 44
Rejestracja: ndz 10 maja, 2009 11:07
Lokalizacja: 3city

Potwierdzam Panowie. Sprzedałem mu moją Nyske (s13) na części. tak się złożyło że w samochodzie było kilka moich płyt. W tym jedna ukochana z D'n'B... Amerykański oryginał... bardzo długo czekałem aby w ogóle móc kupić te płytkę... Dlatego poprosiłem go o to aby mi ją odesłał... i historia ta sama jak i u was... z początku jakieś remonty poczty a potem niby wysłał... potwierdzenie niby zgubił... i ch*j... płyty nie ma...

Sprawę odpuściłem... nie będę robił dymu o 80 zł

Na tyle co go poznałem to zwykły handlarz... Nie polecam... i radze uważać...

Pozdr.
...IK URODZENI MORDERCY...
Awatar użytkownika
bybs
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 878
Rejestracja: śr 26 mar, 2008 21:36
Lokalizacja: Zgierz/Lodz
Kontakt:

dla mnie odrazu takim bany napierdzielac zeby na forum nie mogl wejsc !!!
Ban0ff
Postojebca
Postojebca
Posty: 1813
Rejestracja: pn 19 wrz, 2005 14:47
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

zalozy nowe konto i dalej bedzie walil w ch...
Lepiej napisac imie i nazwisko, tego nie zmieni :)
Sprzedam przewody teflonowe do turbo w oplocie stalowym, komplet do CA18 (t25/t28/gt2x) 300zl, SR20 320zl info na priv

S13 2JZ / 730HP 820NM
JoKeR
Stały gość
Stały gość
Posty: 203
Rejestracja: pn 09 sty, 2006 20:10
Lokalizacja: Niemodlin
Kontakt:

O ile pamięć mnie nie myli brałem od niego kompletną głowice do CA, umówiłem sie na odbiór osobisty
Okazało się że brakowało jednego konika ale przysłał mi go po paru dniach także ja go dobrze wspominam
Na imie ma daniel i mieszka pod łodzią w żakowicach
Awatar użytkownika
cypher47
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 106
Rejestracja: śr 18 cze, 2008 19:57
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

no to ja się już nie dziwię że mój zakup napędu wycieraczek przednich nie mógł dojść do skutku :?
przez pierwsze 2 tygodnie nie mogło się wykręcić z budy, potem się okazało że są jakoś dziwnie powyginane, a fotki lecą już ponad kolejny tydzień....

wiem przynajmniej że nie mam na co czekać...
"You're under boost, the turbo is fully spooled, and life is good"

"Stereo stuff really isn't important. I like to hear the motor and the turbo wind up when I drive."
PiotrekŁDZ
Prime Druciarz
Posty: 1598
Rejestracja: sob 18 kwie, 2009 19:47
Lokalizacja: Łódź

Dziwna sprawa, ze mną zawsze daniel załatwiał wszystko uczciwie i bardzo mi pomogl z pierwszym wyjeciem ca. Mam też dużo czesci od niego za które nie zrewanżowałem się nawet piwem :D ja bym go nie przekreslal odrazu tym bardziej ze podobno sprawa załatwiona na czysto.
Awatar użytkownika
thoreg
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 104
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 00:34
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

Ze mną nie jest w żaden sposób załatwiona. Chwilowo pozostaje to zwykłym oszustwem.
Awatar użytkownika
Andiqqqq
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 47
Rejestracja: pn 30 maja, 2005 10:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

PiotrekŁDZ pisze:Dziwna sprawa, ze mną zawsze daniel załatwiał wszystko uczciwie i bardzo mi pomogl z pierwszym wyjeciem ca. Mam też dużo czesci od niego za które nie zrewanżowałem się nawet piwem :D ja bym go nie przekreslal odrazu tym bardziej ze podobno sprawa załatwiona na czysto.
Bo jesteś jego ziomkiem i mieszkasz kolo niego wiec moze dlatego nie pojechał z tobą. Szkoda ze thorega nie spotkał na zywo bo by jeszcze dopłacił do tych uszczelek.
Awatar użytkownika
Neo2005
Sponsor
Sponsor
Posty: 918
Rejestracja: czw 08 maja, 2008 15:05
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Andiqqqq pisze:Szkoda ze thorega nie spotkał na zywo bo by jeszcze dopłacił do tych uszczelek.
Andrzej rozwaliłeś mnie tym :lol: - ale to prawda, niech go chłopak nie spotka :wink:
Części tuningowe bovy, naby, pasy szelkowe, wskazniki, turbo timery,stozki, kierownice i wiele wiele innych - zawsze w dobrych cenach !!! 505-205-558

Lista części: http://allegro.pl/listing/user/listing. ... d=14275251

My project s13 http://forum.turbokillers.com/tematy23/ ... vt9286.htm
Awatar użytkownika
przepson
Stały gość
Stały gość
Posty: 324
Rejestracja: wt 08 kwie, 2008 10:01
Lokalizacja: radom
Kontakt:

ja tez moge dopisac nie jako kupujacy a sprzedajacy poltora roku na kase czekalem poczym oddal czesci i to nie te co wzial tylko grande zlomu...
graciochy piekniochy od przepsona:)
gg:9503999
tel.509547567
ODPOWIEDZ

Wróć do „Opinie o sprzedawcach”