Fodryk opinia

Tu zawarte są opinie pozytywne bądź niegatywne o sprzedawcach.

Moderator: Moderator

marcopolo130
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 122
Rejestracja: sob 01 lis, 2008 21:55
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

fodryk pisze:Paczka przez 3 tygodnie jeździłą do niego
nie pisz takich głupot, bo żaden kurier nie trzyma paczek tyle na swoim magazynie. Max to jest 5 dni...mogą przytrzymać na prośbę odbiorcy, ale ciężko to zrobić beż numeru nadania o który się doprosić nie mogłem.
fodryk pisze:bo zależy na czasie przecież
z tego co pamiętam przelew zrobiłem we wtorek a w piątek rano wyjeżdżałem...i paczki nadal nie było więc nie pisz, że wysłałeś ją raz dwa...paczki kurierskie idą 1 dzień (wysyłam i odbieram tego trochę więc wiem)
mysza pisze: Hmm o ile dobrze liczę to kasę dostałeś w kwietniu, a zwróciłeś ją we wrześniu?
nic jeszcze nie zwrócił i nawet nie kwapi się napisać na PW kiedy to nastąpi, więc jak sami widzicie jakie podejście ma FODRYK. Dodam też, że zaproponowałem na samym początku że może sobie nawet odliczyć koszta kuriera żeby "krzywdy nie było" więc ja uczciwie podszedłem do tematu...sprzedający nie bardzo!!!
Awatar użytkownika
EnDrIu
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 537
Rejestracja: wt 26 paź, 2004 14:33
Lokalizacja: Warszawa

Kupilem od Fodryka manetke swiatel mijania oraz liczniki. Manetka dzialala bez problemu, natomiast byl problem z licznikami-obrotosciomierz oszukiwal, ale byl mi potrzebny predkosciomierz z tych zegarow. Uzgodnilem z nim, ze przeloze predkosciomierz a on mi zwroci czesc pieniedzy i tak zostalo zrobione, wiec moge go polecic (mozliwe ze do uszkodzenia doszlo podczas transportu, nie wymigiwal sie tylko od razu przystal na moja propozycje).
Było: 200sx s13 SR20DET
Jest: 200sx s13 CA18DET

Sprzedam s13
topics20/s-s13-18t-z-gt28rs-vt31839.htm#288454
Awatar użytkownika
maciu$
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 83
Rejestracja: śr 28 lip, 2010 16:46
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Też swojego czasu brałem graty od Fodryka i wszystko było git.
Obrazek
marcopolo130
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 122
Rejestracja: sob 01 lis, 2008 21:55
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Panowie, ja mogę zrozumieć wszystko...różne rzeczy mogą mieć miejsce. Gdyby był uczciwy to by oddał kasę...prędzej czy później...do tej pory cisza :/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Opinie o sprzedawcach”