...Bartuś...

Tu zawarte są opinie pozytywne bądź niegatywne o sprzedawcach.

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Binio_
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 4684
Rejestracja: wt 30 maja, 2006 01:19
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

mysza, chyba nie sądzisz iż ludzie czekają cierpliwie z nowiutką chłodnicą na półce aż kolega po roku się odezwie iż wymieni, jak pisał to rok temu..
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

chodzi mi o to czy w międzyczasie komuś została rozpatrzona reklamacja. Po roku czasu to choćby huhał i dmuchał to twierdzenie, że ma być bez uszkodzeń mechanicznych jeśli sprzedana była w wersji pokrzywionej jest co najmniej dziwne/nie na miejscu... ;)
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
Awatar użytkownika
...Bartuś...
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 69
Rejestracja: pn 22 wrz, 2008 21:57
Lokalizacja: Warszawskie Hawaje
Kontakt:

Nie stety nie została,ponieważ miałem problem z dostawcą który za to miał problem w chinach jak okazało się 50szt. chłodnic przyszło uszkodzonych i 50szt w całości.Dlatego zależało od szczęścia którą sie dostanie.
Skyline R33 GTS-T Auto - S13 Ca18DET Stage 2 :)
Yellow DailyDriver
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

Jak to zależało od szczęścia jak wiedziałeś o 50 uszkodzonych sztukach a mimo to poszły one na sprzedaż?? tak rozumiem powyższy post...

BTW co się działo, że z tematem zwlekałeś rok czasu?
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

ha ha ha mysza po co ta dyskusja to ewidentny przekret był skoro pisze ze wiedział o 50 szt uszkodzonych i je wysłali do klientów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Awatar użytkownika
...Bartuś...
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 69
Rejestracja: pn 22 wrz, 2008 21:57
Lokalizacja: Warszawskie Hawaje
Kontakt:

Panowie przecież pisze bardzo zrozumiale....Po wysyłkach chłodnic i rozmowach z innymi osobami które zamawiały ten kontener wyszło ze 50szt. łacznie było uszkodzonych.Na forum trafiło 4 z tego co wiem i piąta moja.Reszta dostała chłodnice dobre.
Skyline R33 GTS-T Auto - S13 Ca18DET Stage 2 :)
Yellow DailyDriver
Awatar użytkownika
tomaq
Stały gość
Stały gość
Posty: 263
Rejestracja: wt 14 paź, 2008 20:37
Lokalizacja: Racibórz

Moja chlodnica tez byla zdupczona :/ ale wiedzialem ze nic nie ugram i po prostu na wlasny koszt ja naprawialem ( byla spawana bo miala dwie dziury) takze niezly przkret, ze nowa chlodnica ma 2 dziury :/
Awatar użytkownika
erison
Postojebca
Postojebca
Posty: 1619
Rejestracja: śr 06 sie, 2008 21:42
Lokalizacja: Bydgoszcz

masz rachunek z naprawy chłodnicy ?
Awatar użytkownika
tomaq
Stały gość
Stały gość
Posty: 263
Rejestracja: wt 14 paź, 2008 20:37
Lokalizacja: Racibórz

Nie bo zrobiłem sobie porządną nową w chłodnicpolu a w gratisie mi naprawili tą od Bartusia :P
Gratis był dlatego, że dużą sumę zostawiłem na tą nową :P Ale podejrzewam, że koszt naprawy wyniósł by ok 50zł
Ostatnio zmieniony czw 10 paź, 2013 10:31 przez tomaq, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Artur1020
Postojebca
Postojebca
Posty: 1643
Rejestracja: pn 15 lut, 2010 22:46
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Furious pisze:...Bartuś... na forum Civic Klub Polska także jest oznaczony jako "nierzetelny sprzedawca"
szaman pisze:...Bartuś..., to jak juz sie bedziesz tu wypowiadac na temat silnika to napisz cos jeszcze o sprawie chłodnic,
bo pojawiles sie ostatnio aktywnie na forum jakoby zapominajac o swoich poczynaniach sprzed roku!!!!


wspominajac o tym i patrzac ze nic z tym nikt nie zrobil i z tym calym tematem postanowilem podzielic sie z wami na czym polegal WAŁEK Bartka na tym civic kiblu tzn klubie:
Znajomy wykonywal mu usluge swapa silnika (znam szczegoly ale nie pamietam z jakiego silnika na jaki i w czym dokladnie) w kazdym razie bartek mial dowiezc pieniazki za swap okolo 2500-3000zl lecz do dnia dzisiejszego jej nie dostarczyl od 3 lat.
Ostatnio zmieniony śr 16 paź, 2013 00:04 przez Artur1020, łącznie zmieniany 1 raz.
Niesz sztuka zabić muche przednia szyba tylko boczną =)))
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

Aż założyłem sobie konto na civic-klubie... w skrócie:
- ma nagminne "kłopoty" z finalizacją umów - tak w stronę dostarczenia towaru jak i zrealizowania zapłaty za towar/usługe
- ma nagminne "kłopoty" z kontaktem - kupujący jak i wierzyciele narzekają na to że nie mogą się skontaktować internetowo jaki i telefonicznie
- ma nagminne "kłopoty" z pocztą - lub w tym wieku nadal nie potrafi wysłać poprawnie przedmiotu
- ma nagminne "kłopoty" z mówieniem prawdy - chociażby historie aut opisywanych na forum oraz krętactwa z datami nadań.

od połowy stron zaczyna się kłótnia i wyzywanie więc w tamtą część się nie zagłębiałem.
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
Awatar użytkownika
Artur1020
Postojebca
Postojebca
Posty: 1643
Rejestracja: pn 15 lut, 2010 22:46
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

wydaje mi sie ze skoro ty masz problem z dostawca czy samym producentem to nas, kupujacych to nie interesuje. ty zwracasz kase i sam bujasz sie z uszkodzonym towarem badz wymieniasz na sprawny....
Niesz sztuka zabić muche przednia szyba tylko boczną =)))
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

milosz123123 pisze:Co z chłodnica oleju którą zostawiłes w zastaw u mnie jak brałeś swapa bo ci kasy brakowało? Mówiłem że mi nie ejst potrzebna ale już się zgodziłem na taki układ bo mówiłeś ze w poniedziałek będziesz miał kase i przelejesz na konto a ja miałem ci wysłać chłodnicę. Kontakt sie z tobą urwał i nie odpisujesz a zawsze odpisywałeś odrazu. To było do przewidzenia. Szkoda że zostałem z niepotrzebna mi chłodnicą.
pojawiły się jak widać kolejne zarzuty. Jeśli nikt nie zgłasza sprzeciwu ...Bartuś... pewnie dostanie bana
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
Awatar użytkownika
...Bartuś...
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 69
Rejestracja: pn 22 wrz, 2008 21:57
Lokalizacja: Warszawskie Hawaje
Kontakt:

Zaraz Zaraz Zaraz Co to za głupoty!!

Kasa miała być poniedziałek-wtorek i napisałeś jedną wiadomość na którą w ogóle zapomniałem odpisać.
Skyline R33 GTS-T Auto - S13 Ca18DET Stage 2 :)
Yellow DailyDriver
Awatar użytkownika
kamilp1908
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 1432
Rejestracja: śr 30 maja, 2007 07:06
Lokalizacja: Płock/Warszawa
Kontakt:

A ja zadam proste pytanie.
Czy kasa dotarła do Miłosza do wtorku (wg Twojej wersji)? Bo jeśli nie to po co próbujesz się tłumaczyć.
Turbo zaczyna pompować, a tylne koła wariować :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Opinie o sprzedawcach”