...Bartuś...

Tu zawarte są opinie pozytywne bądź niegatywne o sprzedawcach.

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Draxan
Postojebca
Postojebca
Posty: 1642
Rejestracja: czw 23 cze, 2011 20:52
Lokalizacja: UK - Bridgend / PL - Kraków
Kontakt:

Artur1020 pisze:ze osoba ktora ma ponizej iluś postow to przy nicku czy gdzies tam dopisek "sprawdz sprzedawce" czy cos takiego.
kurde co jak co ale ten pomysl wydaje sie bardzo ciekawy, o ile jest prosty w wykonaniu :)
Awatar użytkownika
luki343
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 511
Rejestracja: pn 12 lip, 2010 10:15
Lokalizacja: Sokołów/Warszawa

A może lepiej osoba która jest na forum mniej niż pół roku na forum i ma mniej niż np. 50 postów, ma podświetlony nick na jakiś kolor z dopiskiem nowy czy coś takiego.
CA18
Majkelll
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 726
Rejestracja: czw 23 wrz, 2010 22:15
Lokalizacja: Pułtusk

MEFisto087 pisze:ej Majkelll, przestan bo jak mnie najdzie na odkopanie najwiekszej skamieliny na forum to mam wylapac z to warna ? :lol:
wlasnie z racji unikania posto bijcow nie ma takiej opcji jak blokada gieldy do okreslonej ilosci postow. I z tego co widze mamy jeden z najbardziej rozbudowanych spisow walkarzy i jest on dosc na bierzaco kontrolowany :wink:


a i prosba do moda o podpiecie tego tematu pod bartusia i dopisanie GrubyGrubas/ Moderatorek/ ;p
Chodziło mi bardziej o nowych użytkowników, w stylu: rejestruję się, nabijam głupie kilka bezsensownych postów i uderzam do działu giełda... Ale pomysł z tym kolorem jest też jak najbardziej na miejscu, fajna sprawa o ile da się to jakoś ogarnąć.

P.S. Zamiast odkopywać skamieliny to weź się wreszcie i skończ ten samochód bo niedługo on zostanie skamieliną :lol: :lol: :lol:
CA18DET - Jeden osiem Turbo burbo...
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

Tak naprawdę jak ktoś widzi gościa, który ma 5 czy 2 posty i chce od niego cokolwiek kupić płacąc mu z góry przelewem to powodzenia ;)

Można dodać jakąś grupę ale co to da? Skoro na FB ludzie pisali, że to Bartuś a zainteresowanie jego budą czy czymś tam wcale nie spadło. Mimo ostrzeżeń i tak padały pytania "a na cześci można?", "a ile za to", "a ile za tamto". Poszły ostrzeżenia kto sprzedaje - można sprawdzić go w opiniach, ale nie - lepiej się pytać o części i prosić się o wał ;) Można pisać i ostrzegać, ale i tak jak ktoś widzi "okazję" to ma ostrzeżenia innych w d.... bo liczy się tylko fakt, że kupi coś taniej. A potem lament na forum, że został oszukany...

Tematów o wałkarzach jest mnóstwo ale nie wiem czy ktoś je czyta.

Wy macie głowy od myślenia i decyzji czy chcecie zawierać transakcję z nowym co ma 1 post i wysyłać mu kasę bez wahania, czy lepiej odpuścić i mieć pewność, że 100 czy 300 zostanie wam w kieszeni i nie wyparuje.

Forum nie ponosi odpowiedzialności za transakcje z giełdy - za zrobienie się w wała odpowiedzialny jest kupujący. My jedynie możemy ostrzegać i prosić o uwagę przy zawieraniu transakcji z kompletnie obcymi osobami. Jest lista podejrzanych - są historie wałków - jest nawet podsumowanie na jakie pieniądze już zrobiono wałki u nas a mimo wszystko ta liczba rośnie. Mamy jeszcze podać jaki % wałkarzy był bez składki i nowy na forum? ;)

Co do "sprawdź sprzedawcę" - mamy temat "zanim kupisz coś od kogoś przez priv" - to powinien każdy przeczytać. Ja nie wiem czy taka grupa coś da jeśli przykład z FB świadczy o czymś zupełnie innym ;)
Ostatnio zmieniony czw 12 gru, 2013 10:09 przez mysza, łącznie zmieniany 1 raz.
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
Awatar użytkownika
Artur1020
Postojebca
Postojebca
Posty: 1643
Rejestracja: pn 15 lut, 2010 22:46
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Chodz tez mozna na to spojerzec z innej strony. skoro ktos ma np jechac kupic od niego bude to chyba widzi co kupuje i wie ze co ile placi, wiec ciezko oszukac (ale tez jest to mozliwe) czy przy wielu innych transakcjach, wiec czemu inni mieli by wogole nie kupowac nic od niego? bo oszukam tego czy tamtego? zyjemy w PL i nie kazdego stac by nie skorzystac akurat z "tej" okazji i dlatego tez sie tak dzieje ze dokarmiamy darmozjada....
Niesz sztuka zabić muche przednia szyba tylko boczną =)))
Awatar użytkownika
komargc
Stały gość
Stały gość
Posty: 275
Rejestracja: wt 30 gru, 2008 18:48
Lokalizacja: olsztyn

moim skromnym zdaniem podchodzicie od dupy strony ogłoszenia bez linku do allegro np moga byc wyyebane taki dopis do regulaminu i po temacie , ale musi byc zapis ze zadna tablica czy inny syf tylko serwisy bezpieczne , a bez linkow dla osob posiadajacych konta nie wiem minimum rok ?
czesci do s13 tanio
Awatar użytkownika
maciu$
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 83
Rejestracja: śr 28 lip, 2010 16:46
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Panowie, bez przesady ciężko kogoś prowadzić za rękę, jak ludzie przelewają pieniądze, za towary wystawione po okazyjnych cenach przez osoby z zerową iloscią postów będących kilka dni na forum. Bądźmy dorośli to tylko czyjaś głupota.
Obrazek
Awatar użytkownika
Artur1020
Postojebca
Postojebca
Posty: 1643
Rejestracja: pn 15 lut, 2010 22:46
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Niesz sztuka zabić muche przednia szyba tylko boczną =)))
Awatar użytkownika
milosz123123
Stały gość
Stały gość
Posty: 215
Rejestracja: ndz 27 wrz, 2009 10:20
Lokalizacja: stg

Jezeli ktos chce sie wybrac do niego osobiscie to na pw podam adres :)
Wszystkie części do s13...
Awatar użytkownika
Artur1020
Postojebca
Postojebca
Posty: 1643
Rejestracja: pn 15 lut, 2010 22:46
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

z tego co wiem ktos tam cos planuje ale nie ma co glosic ;) pozatym znajac zycie to kazdy sie porywa a nic z tego nie bedzie.
Niesz sztuka zabić muche przednia szyba tylko boczną =)))
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

Panowie doszła do mnie informacja że Bartuś będzie na torze w Toruniu w dniach 18-19 października, więc zainteresowanych zapraszam
Ostatnio zmieniony śr 15 paź, 2014 08:04 przez domino, łącznie zmieniany 1 raz.
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

Jeszcze składkę za wjazd od niego będziecie musieli wyciągnąć :) Bo nie sądzę żeby opłacił
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

on jest jako kierowca lawety....
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

Do tej pory każdy kto miał u nas konto płacił wpisowe - obojętnie czy jechał swoim samochodem czy zabierał się z kimś - po prostu uczciwi ludzie tak robią.

Kolega Bartuś zrobił ludzi w chu..a za co zarobił bana. A teraz dodatkowo wkręca się ZA DARMOCHĘ na nasz zlot bo robi za czyjegoś kierowcę?

Może to tylko moje zdanie, ale jak dla mnie jest to sytuacja niedopuszczalna, a osoba, która pomaga w ten sposób Bartusiowi wjechać na zlot powinna się zastanowić co robi...
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Opinie o sprzedawcach”