M!R@S - negatywy na innych forach

Tu zawarte są opinie pozytywne bądź niegatywne o sprzedawcach.

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

Zakładam ku przestrodze:

http://www.civicforum.pl/showthread.php ... o-CRXa-EE8

http://raceism.com/forum/polska/viewtop ... start=1185

http://www.maxbimmer.pl/f95/czas-spojrz ... ndex2.html

Na naszym forum jeszcze się nie wykazał (choć z tego co widzę zdążył zarobić blokadę pisania za zlewanie regulaminu giełdy), ale chyba od razu wyląduje w odpowiedniej grupie - tak prewencyjnie.
Ostatnio zmieniony czw 15 maja, 2014 07:50 przez mysza, łącznie zmieniany 3 razy.
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
Awatar użytkownika
Draxan
Postojebca
Postojebca
Posty: 1642
Rejestracja: czw 23 cze, 2011 20:52
Lokalizacja: UK - Bridgend / PL - Kraków
Kontakt:

O kurde no to ladne zdziwko O_o .
No nic, na kazdego trzeba uwazac i tyle.
Az mi sie przypomina moja sytuacja z forum Celica-Club, gdzie tez niby kumpel wielki mnie wydymal na remont auta, nie dosc ze mial trwac 3mce a trwal rok, to jeszcze auto sam konczylem z tata, zaplacilem wiecej niz mialem zaplacic i zrobil ze mnie na forum totalnego debila i frajera i oczywiscie wszystko bylo moją winą...
M!R@S
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 94
Rejestracja: wt 31 gru, 2013 23:11
Lokalizacja: Polkowice

Zacytuję bo za dużo opowiadania, na dole feedback z całą masą pozytywów z forum hondy crx... tam też mi nababrał i próbował wyłudzić.

"Ok więc piszę prawdę, aby każdy poznał sprawę.
Przyjechał do mnie jako kolega, ładnie pięknie, mówi "Mirek pryśnij mi ten samochód bo mam dosyć lakierników" Mówiłem mu, że całego samochodu nigdy nie malowałem i nie wiem jak to wyjdzie, a on się uparł i powiedział, że będzie na pewno lepiej niż poprzednicy i że jakoś się dogadamy. Nie mam lakierni, nie mam sprzętu odpowiedniego do tego, aby musiało to wyjść dobrze. Byłem głupi i zgodziłem się na to, a dopiero teraz poznałem go jaki to człowiek nieinteligentny, a nie chce myśleć o wszystkich tak którzy mają bmw. Oglądał z 3h samochód i wszystko było ok, na miejscu ustawiliśmy jeszcze zderzak z tyłu i parę innych drobnych detali. Wszystko to co pokazał, był dobrze świadomy ponieważ sam mu to przed odbiorem pokazałem. Nie mam warsztatu, jestem na bezrobotnym, a parę groszy by się zawsze przydało. Skusił mnie na tą ofertę chociaż teraz żałuję. Zrobiłem dużo więcej, namówiłem ojca na wykonanie blacharki i wyklepanie przednich błotników za które powiedział, że jesteśmy kolegami to nic nie weźmie. Były wykonane prace na kupę pieniędzy za które nie zapłacił bo był uważany za kolegę "spoko". Dałem się wykorzystać, a na forum można wszystko pisać i innych wprowadzać w błąd. Tej sprawy nie puszczę bokiem bo cierpliwość się zakończyła... zawsze jest wyjście z sytuacji z której nie skorzystał, ale mam świadków na to, że w kilku warsztatach próbował wyłudzić pieniądze za źle wykonaną pracę zamiast się skonsultować. Postawcie się w mojej sytuacji i oceńcie go sami bo nie chcę być wrogiem dla wszystkich. Piotrek wszystkiego się wypiera, a teraz próbuje wyłudzić ode mnie pieniądze za lakiery i inne rzeczy za które nie brałem pieniędzy, wmawia też uszkodzenia na uzyskanie większej kwoty mimo, że mam na to nie podważalne dowody, że były już wcześniej uszkodzone, a oczekuje ze swoich wyliczeń. Konsultowałem się z kilkoma osobami, którzy się znają na sprawie i nie chcę szkodzić "koledze" Piotrkowi bo może mieć większe kłopoty do jego wykonywanej pracy w banku, a tam opinia się liczy.

Szkoda, że na zlocie jak Alixa pytałem to powiedział, że wszystko ok, ale trudno. Nie jestem człowiekiem nie wiem jakim. Rush nie przyjechał nawet pokazać mi osobiście auta co mu dolega, a fotki i pokazywanie listew że pomalowane to bujda, mam zdjęcie, które dokładnie pokazuje auto oklejone do którego miejsca więc specjalnie pomalowałem ? Na forach poblokowali mu tematy bo to niekończąca się opowieść. 10lat siedzę po forach i w końcu ktoś taki się trafić musiał. "

Co do samej pracy to:
- szpachla i rysy... pfff jak tam szpachli nie kładłem, a po podkładowaniu tydzień czasu stało i dopiero malowałem więc nie ma takie jopcji
- smugi na lakierze (ponoć rysy) przy mnie szmatką mu starłem jak odbierał bo po wodzie została i takie same na fotkach zrobił
- bubel przy szybie te rysy grube dobrze widział i stwierdził, że nie ma sensu poprawiać
- listwy - tak tutaj przyznam zniszczyłem je, ale je doczyściłem (fotki stare dał)
- uszczelki szyb tył co "pomalowałem" nie mogłem pomalować ich bo auto było oklejone pod listwą ozdobną
itd. itp.

Niestety ciężko jest się wybronić przed takim czymś, ale jeśli wątpicie we mnie zobaczcie od początku moje komentarze... dopiero na końcu się ktoś musiał znaleść ;)
http://www.honda-crx.info/forum/viewtop ... 48&start=0

Jeśli nadal macie wątpliwości, że jestem oszustem spytajcie się administracji forum crx'a jak i innych for hondowskich. Jeśli naaaadal coś nie halo to tutaj macie moje konto na allegro :P
http://allegro.pl/show_user.php?uid=8858288

Więcej tego nie nazbierałem :P Jak na okres 10lat na forum crx'a to wydaje mi się, że bardzo dobrze świadczą o mnie opinie innych.
Ostatnio zmieniony sob 17 maja, 2014 22:45 przez M!R@S, łącznie zmieniany 7 razy.
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

Cała ta sytuacja sprowadza się do jednego - jak czegoś nie umiesz to się za to nie zabieraj zamiast brać od ludzi kasę za usługi, o których jak sam piszesz, nie masz pojęcia ;)

Kasę wziąłeś, wyszło jak wyszło (nie tylko w tym przypadku jak widać po forach), a z Twojej wersji wynika, że auto zostało odebrane w stanie dobrym, po czym zostało zdemolowane przez właściciela, który chce teraz wyłudzić od Ciebie pieniądze po to żeby malować je od nowa u kogoś innego... Ma to sens, że hoho :)

Kto będzie chciał z Tobą handlować ten poczyta opinie i pohandluje - jak będą same pozytywy to może kiedyś wrócimy do tematu i zniknie metka podejrzanego - na chwilę obecną pozostajesz oznaczony i na zdjęcie metki będziesz musiał sporo popracować. Tym bardziej, że z tego co widzę u nas też już zdążyłeś dorobić się blokady konta za olewanie regulaminu giełdy więc będzie ciężko...

P.S. wolałbym tutaj uniknąć kolejnej przepychanki - linki do opisów jednej i drugiej strony są podane więc po co kopiować całe fora do nas?
Ostatnio zmieniony ndz 18 maja, 2014 11:20 przez mysza, łącznie zmieniany 2 razy.
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
M!R@S
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 94
Rejestracja: wt 31 gru, 2013 23:11
Lokalizacja: Polkowice

Np. po to, że mimo tak dużego okresu zbierania pozytywów, jednym negatywem oznaczyłeś mnie jakbym nie wiem jakim był oszustem, serio nie jest to fair. Potrafię lakierować i wiem, że wyszło to dobrze, ale że nie malowałem całych aut robiliśmy to za śmieszne pieniądze, ale niestety manipulacja w internecie robi swoja. Z kolektorem też wyjaśniłem. Tutaj raczej nie będę sprzedawał bo sprzedawałem części do hond więc raczej kiepsko ;)

Szkoda tylko, że ludzi traktuje się z góry ;/
Awatar użytkownika
rusek300zx
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 693
Rejestracja: sob 21 cze, 2008 15:10
Lokalizacja: Zielona Gora
Kontakt:

ja tam polecam jako sprzedawce wszystko nice :) i widzialem prace kolegi i powiem,ze pierwsza liga ;) :)
Awatar użytkownika
maciu$
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 83
Rejestracja: śr 28 lip, 2010 16:46
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Ten "podejrzany sprzedawca" to tak trochę na wyrost akurat w tym przypadku, skoro po innym forum widać, że z handlowaniem Mirek problemów nie miał, co najwyżej powinien dostać rangę "ch**owy lakiernik" :P
Obrazek
Awatar użytkownika
rusek300zx
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 693
Rejestracja: sob 21 cze, 2008 15:10
Lokalizacja: Zielona Gora
Kontakt:

maciu$ nie zgodze sie nawet z ta raga "ch**owy lakiernik" bo bylem i widzialem jego prace i sa naprawde mega z cala odpowiedzialnoscia to mowie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
M!R@S
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 94
Rejestracja: wt 31 gru, 2013 23:11
Lokalizacja: Polkowice

Kolejna opinia bo faktycznie zwątpiłem w to malowanie itd. bo myślałem, że jest do dupy
http://www.civicklub.pl/forum/showthrea ... as-!/page8

Jednak jest przeciwnie, potrafię lakierować i polerować. Mi tam nie przeszkadza ta ranga, ale jej opis w "środku" trochę strasznie na wyrost drażniący jest :P Pomimo całej tej sytuacji tak jak sprzedawałem, tak sprzedaje.

Tu do poczytania o jego aucie i fotki z pracy a na 219stronie są fotki zrobione przez właściciela
http://www.civicklub.pl/forum/showthrea ... or/page213
Ostatnio zmieniony pn 26 maja, 2014 21:41 przez M!R@S, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
st4t1c
Stały gość
Stały gość
Posty: 400
Rejestracja: śr 20 paź, 2010 02:08
Lokalizacja: Wrocław

Nie każdy jest zarejestrowany na civic klub. Jeżeli chcesz wrzucać rzeczy na swoją obronę, do których nie każdy ma dostęp, wrzuć print screeny.
Obrazek
M!R@S
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 94
Rejestracja: wt 31 gru, 2013 23:11
Lokalizacja: Polkowice

wystarczy, że admin ma tam wgląd... pozatym nie mam się przed czym bronić bo nic złego nie zrobiłem, większe kuku admin zrobił bo wykorzystał moje fotki i film hehehe (oczywiście żartuje)
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

Może wystarczy, może nie, skoro mam tam dostęp to streszczę chłopakom - po 8 stronach przepychanek takich samych jak we wcześniejszych linkach z właścicielem bmw pojawił się jeden wpis, że ktoś odebrał samochód i jest zadowolony z malowania jak na warunki garażowe - nie wiem czy takiego streszczenia się spodziewałeś, ale skoro tamto forum jest zablokowane to ja tylko chciałem pomóc.

Co do zdjęć - dostałem je od właściciela samochodu a nie od Ciebie... także kuku zrobił Ci rusek skoro do napisanego przez siebie tekstu dołączył zdjęcia swojego samochodu zrobione przez Ciebie (nie zostałem poinformowany, że prawa do nich ma ktoś inny, na zdjęciach nie ma żadnego logo wskazującego, że zrobił je ktoś inny niż właściciel - także skąd mam to wiedzieć?). Jak masz jakieś uwagi do tego to zdjęcia usunę i zostanie tylko tekst napisany przez ruska...

A wracając do tematu lakierowania chciałbym uniknąć tutaj kolejnego melodramatu na 8 stron i przytoczę tylko 2 twoje cytaty:
Mówiłem mu, że całego samochodu nigdy nie malowałem i nie wiem jak to wyjdzie, a on się uparł i powiedział, że będzie na pewno lepiej niż poprzednicy i że jakoś się dogadamy. Nie mam lakierni, nie mam sprzętu odpowiedniego do tego, aby musiało to wyjść dobrze.
10 dni później:
Jednak jest przeciwnie, potrafię lakierować i polerować.
Albo w 10 dni nabrałeś tyle doświadczenia, albo nie wiem...

Aha - jak zgłaszasz jakieś uwagi co do bezprawnego wykorzystania zdjęć to daj znać i poinformuj o tym ruska, który mi te zdjęcia wysłał.
Ostatnio zmieniony wt 27 maja, 2014 20:47 przez mysza, łącznie zmieniany 1 raz.
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
M!R@S
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 94
Rejestracja: wt 31 gru, 2013 23:11
Lokalizacja: Polkowice

Żartowałem przecież z tymi zdjęciami więc luz, bez przesady ;)

Co do lakierowania to trzeba czytać ze zrozumieniem. Nie malowałem nigdy sam całego auta od podstaw.

cytat od kolesia co mu lakierowałem z CKPL po kłótni

"No to widze temat rzeka sie zrobil
Wlasnie odebralem auto od Mirasa i jestem bardzo zadowolony
Moze rush miales pecha czy cos ale u mnie ani uszczelki ani nic co nie powinno nie jest pomalowane. Polerka zrobiona porzadnie nigdzie lakier nie jest zjechany za bardzo... malowanie jak na warunki "garazowe" wykonane bardzo dobrze. Jutro wrzuce zdjecia bo teraz auto stoi zakurzone w garazu
Ogólnie mowiac: w warunkach "garazowych" nie wyobrazam sobie lepiej zrobionej roboty. Jest na prawde bardzo dobrze
Smialo moge polecic Mirasa innym "

Jeśli cokolwiek zmieniłem w nim proszę o bana bo nie wiem jak printa ogarnąć w komórce :lol:

Dla jasności lakierowałem mu zderzak z wygładzeniem, lusterka i grill + polerka całego auta.

Bałagan taki się zrobił tylko i wyłącznie przez jedną osobę, która nawaliła mi na każdym forum ten sam temat. Gdybym też faktycznie był oszustem czy coś w tym stylu to nie robił bym sobie tego samego nicka na każdym forum na jakim istnieje ;)
Ostatnio zmieniony wt 27 maja, 2014 21:10 przez M!R@S, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
rusek300zx
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 693
Rejestracja: sob 21 cze, 2008 15:10
Lokalizacja: Zielona Gora
Kontakt:

ja pierdziele powiem TAK !!! Ty Mitras nie przejmuj sie tym smieciem bo kiepski kolo malucki taki jest, ja bez wachanie i z zamknietymi oczyma bym Ci oddal auto cokolwiek do malowani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i nie przejmowalbym sie tym burakiem bo jak dla mnie to szmaciaz jest!! i moge mu to w oczy powiedziec !!!!!!!!!!!
Masz fach w rekach i tego sie trzymaj,nie jestem laikiem i wiem co powiedziedz,wiec co widze jak dla mnie to pierwsza liga.
Mysza moj dobry kolego zignoruj to co pisa inni bo to ku.... nieprawda,kolo leci w kólki i drze malemu reputacje,wybacz jesli ktos kto ma zajebiscie auto Pimp my Ride i nrzeka t osmiec dla mnie!!!!!!!!!!!!!!!
powiem na koniec krotko Miaras jest godnym zaufania czlowiekiem choc nie zadlugo go znam,ale widzialem co zrobil,co potrafi i trzeba mu pomoc sie rozwijac. Pozatym spotkam tego leszcza od tego BMW to chyba dostanie w dziąslo za nisnacki i pierd]...... bez sesu bo nie czaje kolesia.
KONIEC :)
Ostatnio zmieniony wt 27 maja, 2014 21:30 przez rusek300zx, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Neo2005
Sponsor
Sponsor
Posty: 918
Rejestracja: czw 08 maja, 2008 15:05
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Moim skromnym zdaniem nie powinien trafić ten dopisek "podejrzany sprzedawca" po nikiem M!R@S'a ;)
Części tuningowe bovy, naby, pasy szelkowe, wskazniki, turbo timery,stozki, kierownice i wiele wiele innych - zawsze w dobrych cenach !!! 505-205-558

Lista części: http://allegro.pl/listing/user/listing. ... d=14275251

My project s13 http://forum.turbokillers.com/tematy23/ ... vt9286.htm
ODPOWIEDZ

Wróć do „Opinie o sprzedawcach”