Nissan GT-R r32

Moderator: Moderator

bony
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 4
Rejestracja: śr 22 sie, 2012 21:00
Lokalizacja: Wrocław

Witam serdecznie,
na forum świeżo zarejestrowany, ale poczytuje od kliku ładnych lat;)
Jako, że firma mi się rozwija postanowiłem zakupić jako demo gtr'a r32 prosto z jp.
I teraz pytanie, czy ktoś już przetarł szlaki w naszym kraju?
Badam możliwości tradecarview.com, moja kobieta ma też od groma znajomych w jp, bardzo dlugo tam mieszkala, jeśli to coś pomoże;) Ogolnie szukam jakiś porad jak najlepiej się do tego zabrać, żeby nie bylo niespodzianek większych.
Pozdrawiam serdecznie
Bony
Awatar użytkownika
TiGRA
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1777
Rejestracja: pt 06 lip, 2007 11:17
Lokalizacja: Kórnik /k. Poznania
Kontakt:

Uderz do GELO... a auto najlepiej chyba szukaj na japaneseusedcars.com
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
bony
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 4
Rejestracja: śr 22 sie, 2012 21:00
Lokalizacja: Wrocław

Te serwisy to wszystko to samo;D
Awatar użytkownika
ODINN
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 1575
Rejestracja: czw 01 wrz, 2005 02:41
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

czemu akurat z jp...? w uk nie ma?
Kolektory dolotowe & wydechowe, wydechy, przepustnice, intercoolery, chlodnice, szyny paliwowe, aluminiowe zbiorniki paliwa.
Awatar użytkownika
kremat0r
Stały gość
Stały gość
Posty: 227
Rejestracja: śr 31 mar, 2010 07:13
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

Z jp, bradziej JDM :D . Na Twoim miejscu osobiście bym się wybrał do UK obejrzeć parę modeli upolowanych wcześniej na Ebay.
bony
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 4
Rejestracja: śr 22 sie, 2012 21:00
Lokalizacja: Wrocław

W uk są wymęczone, a te świeżo sprowadzone, bardzo drogie.
W jp mają świetny system sprzedaży aut używanych, do tego niskie przebiegi i praktyczny
brak oszustw. Znalazłem r32 1990r, pełny oryginał zero modyfikacji, pierwszy wl, 57000km przebiegu. Na razie stanęło na $9000 z transportem i ubezpieczaniem, ale negocjacje trwają.
tenchi_masaki
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 51
Rejestracja: śr 18 kwie, 2012 23:22
Lokalizacja: Gdynia

Szukaj 92r+ , wtedy juz maja poprawiony wal i nie ma problemow z pompa oleju.
Ostatnio zmieniony sob 01 wrz, 2012 14:08 przez tenchi_masaki, łącznie zmieniany 2 razy.
bony
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 4
Rejestracja: śr 22 sie, 2012 21:00
Lokalizacja: Wrocław

Cenna uwaga ;) dzieki
Awatar użytkownika
Nurek200SX
Stały gość
Stały gość
Posty: 358
Rejestracja: ndz 04 cze, 2006 19:43
Lokalizacja: Szczecin

bony pisze:W uk są wymęczone, a te świeżo sprowadzone, bardzo drogie.
W jp mają świetny system sprzedaży aut używanych, do tego niskie przebiegi i praktyczny
brak oszustw. Znalazłem r32 1990r, pełny oryginał zero modyfikacji, pierwszy wl, 57000km przebiegu. Na razie stanęło na $9000 z transportem i ubezpieczaniem, ale negocjacje trwają.
Te samochody nie mają niskich przebiegów. Te samochody mają kręcone przebiegi byle by było mniej niż 100tyś albo leciutko ponad. Za duży przebieg samochody mają strasznie duże opłaty i dlatego przebiegi są kręcone.
...:::200SX S13:::...

Nie sztuką jest mieć nowego 200SX-a, sztuką jest wsadzić całe serce w starego, by wyglądał jak nowy ;D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”