FILM: Zakończenie sezonu Honda - Tczew 2012 [Full HD]

Foto i videorelacje z zawodów , spotkan i zlotów , galerie własne.

Moderator: Moderator

Tutek
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 2
Rejestracja: śr 13 lip, 2011 09:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Siemanko!

Chciałbym Was zaprosić do przejrzenia materiału mojej produkcji.

https://vimeo.com/50616742


Opinie i komentarze mile widziane. Także te nagatywne! : )
Awatar użytkownika
mielnik
Stały gość
Stały gość
Posty: 409
Rejestracja: śr 20 kwie, 2011 17:56
Lokalizacja: Wrocław

włączyłem i moim oczom ukazały się bębny pomalowane na fioletowo... tyle mi wystarczy by nawet tego nie oglądać
Awatar użytkownika
kolosezw
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 550
Rejestracja: śr 16 wrz, 2009 21:56
Lokalizacja: wroclaw
Kontakt:

mielnik pisze:bębny pomalowane na fioletowo...
i fake advany
Ostatnio zmieniony śr 03 paź, 2012 07:33 przez kolosezw, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Majkelll
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 726
Rejestracja: czw 23 wrz, 2010 22:15
Lokalizacja: Pułtusk

Ogólnie to się nie znam ale. Dla mnie malowanie bębnów to to samo co malowanie zacisków, jedno jak i drugie nic nie daje i ma tylko wyglądać. Więc nie wiem w czym problem. Poza tym produkcja jest spoko, muzyka fajnie się komponuje z obrazem. Tylko mało się dzieje, może dlatego że to hondy i bardzo nie ma się co dziać, ale to już nie wina kamerzysty :P a może ja się już przyzwyczaiłem do szalonych filmików z naszych zlotów. Ogólnie jakbyś zrobił filmik z Nissanami to myślę że ludzie tutaj byliby bardziej obiektywni w ocenach.
CA18DET - Jeden osiem Turbo burbo...
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

Nie patrząc na markę aut itp. - przydałby się jakiś statyw czy jakaś poprawa stabilizacji potem w after effects jak kamera nie dawała rady bo często widać, że kręcone z ręki i strasznie trzęsie. Ogólnie ujęcia fajne, kamera ciekawie lata w niektórych miejscach, aczkolwiek takie ujęcia jak carefour w tle, czy honda puszczająca masakrycznego bąka z oleju bym sobie odpuścił ;) Jak na filmik ze zlotu, gdzie nie jeździliście tylko gadaliście jest ok, choć trochę za dużo trzęsienia jak dla mnie i tutaj filmik traci ;)

Moja rada - pomysły na ujęcia mi się podobają więc na następny event zainwestuj w jakiś statyw naramienny jak masz zamiar dużo latać z kamerą, a jak chcesz statyczne ujęcia to zwykły ale z głowicą olejową bo te najtańsze to dramat jakiś - raz, że będzie Ci się lepiej pracować, dwa, że efekty wyjdą lepsze ;) (moimi filmikami się nie sugerować bo w Toruniu miałem najtańszy, a olejowy zakupiłem nie dawno)
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
Awatar użytkownika
matthew
Stały gość
Stały gość
Posty: 331
Rejestracja: sob 11 kwie, 2009 08:53
Lokalizacja: Tczew

Przejeżdżałem akurat w tym miejscu. Gdyby choć na sekundę operator poświęciłby mi czas, to pewnie już inaczej by się wam oglądało :P
Awatar użytkownika
Draxan
Postojebca
Postojebca
Posty: 1642
Rejestracja: czw 23 cze, 2011 20:52
Lokalizacja: UK - Bridgend / PL - Kraków
Kontakt:

mielnik pisze:włączyłem i moim oczom ukazały się bębny pomalowane na fioletowo... tyle mi wystarczy by nawet tego nie oglądać
nie no lepiej miec zardzewiałe ale broń boze nie malowac...

Jesli chodzi o filmik to mnie troche zdzwilo hmm jak by to opisac pokazywanie rzeczy co raczej nie powinno sie pokazywac w ten sposob, np. "przelot" kamery nad brudnym seryjnym (chyba) silnikiem z powycieranymi bandarzami... Co tam ogladac? Zblizenie na nie spasowany zderzak z wielka szpara miedzy nim a innymi elementami, tez srednio czym sie chwalic ;) .

Ale ogolnie nie czepiajac sie i tak mi sie podobalo, fajna muzyka i dobrze to poskladane itp.
Wiec tak czy siak jestem na tak ;) 8)
Ostatnio zmieniony śr 03 paź, 2012 16:24 przez Draxan, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mielnik
Stały gość
Stały gość
Posty: 409
Rejestracja: śr 20 kwie, 2011 17:56
Lokalizacja: Wrocław

Draxan pisze:
mielnik pisze:włączyłem i moim oczom ukazały się bębny pomalowane na fioletowo... tyle mi wystarczy by nawet tego nie oglądać
nie no lepiej miec zardzewiałe ale broń boze nie malowac...
[...]
oczywiście, że malować ale nie na fioletowo, ani czerwono... Uwidocznione hamulce bębnowe według mnie nie wyglądają estetycznie.
Awatar użytkownika
czarny1986r
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 797
Rejestracja: sob 10 paź, 2009 22:04
Lokalizacja: Konin

ciekawe tsą te krzywo zamontowane małe wydechy :lol:
ogólnie co ludzie widzą w tych hondach? jedyne na co mozna było zwrócic uwagę to zółte klosze w crx-fajnie to wygląda, ale nie można niestety tak jeździć. Jedyna honda którą bym przygarnął to civic shuttle IV generacji 4x4 :)
Awatar użytkownika
szaman
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3183
Rejestracja: śr 13 sie, 2008 22:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

ja sie nie bede wtracac w te wasze przepychanki nissan kontra honda,
dla mnie w tym filmiku brakowalo pokazania auta kompletnego, tylko ciagle przejazdy i po kawalku, takie falowanie miedzy hondami,
ani ludzi ani aut tam dobrze nie widac,

co do bandaza to byl on na kolektorze pod turbo wiec to raczej dalekie od serii ;)

ewentualnie mozna by to skrocic i zrobic trailerem pelnego filmu, gdzie bylo by wiecej skupienia na jakims ciekawszym aucie lub calosci zlotu ;) tak mi sie zdaje ;)
Ostatnio zmieniony śr 03 paź, 2012 17:28 przez szaman, łącznie zmieniany 1 raz.
onepointeightT
--------------------------
Aby wstawić zdjęcia na forum należy(przy użyciu hostingu Zdjęcia Google):
- wrzucić fotki do zdjęcia google,
- dodać zdjęcia do wybranego albumu,
- będąc w albumie i posiadając zdjęcie na fullscreenie kliknąć prawym klawiszem myszy i wybrać "Kopiuj adres obrazu",
- na forum podczas pisania posta przy użyciu znaczników "IMG" wstawić wcześniej skopiowany link.
Awatar użytkownika
brales
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 56
Rejestracja: czw 10 wrz, 2009 10:53
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

a ja tam nie wiem co macie do hond, jeżdżę jako dupo-wozem i bardzo mi się podoba, prosta konstrukcja, całkiem dobrze się prowadzi, zwinna i bardzo dobre proporcje osiągów do spalania, sorry za OT ale nie rozumiem do końca tej dziwnej nienawiści nissanowców do hondziarzy ;)
Awatar użytkownika
dredman
-#Sympatyk
-#Sympatyk
Posty: 408
Rejestracja: pn 21 wrz, 2009 20:19
Lokalizacja: Radom

ale o co chodzi w tym filmie tak naprawde, zakonczenie sezonu no ale jakiego sezonu ??
Po tym filmie to wnioskuje ze te auta staly caly sezon :D :>>
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

Dredman warn profilaktycznie, żeby kolejni się bardziej nie rozpędzili...

Macie jakąś durną zasadę jechania po hondach to zostawcie ją dla siebie. Kolega prosił o ocenę filmiku a wasze komentarze nie dotyczące filmiku tylko aut są na takim poziomie, że niestety wstyd mi za was.
Nie chce mi się nawet wracać do sytuacji z tripa gdzie nad NSX'em BZL to nie jeden by się spuścił z radości...

Kolejny komentarz w stylu dredmana też zakończy się warnem!
Ostatnio zmieniony śr 03 paź, 2012 22:04 przez mysza, łącznie zmieniany 1 raz.
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
domel
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 137
Rejestracja: wt 09 mar, 2010 17:22
Lokalizacja: warminsko-mazurskie

Mysza gratuluje ktoś musi zrobić pożądek co to ma być forum jest od tego żęby sobie pomagać i podpowiadać a nie jechać po kimś lub po czymś kolega Tutek jasno przedstawil ze prosi o komentaże filmiku a nie najeżdżanie na inna marke niż nissan ja tez nie posiadam jeszcze nissana i co jestem spalony na starcie na tym forum? sory ze tak długo ale cężki dzien w pracy i troszke za dużo z tych nerwów wypiłem więc moge marudzić :eyes:
Awatar użytkownika
dredman
-#Sympatyk
-#Sympatyk
Posty: 408
Rejestracja: pn 21 wrz, 2009 20:19
Lokalizacja: Radom

Hehe no tak .... ;-) ostrzezenie za jechanie po hondach a to dobre...
A gdzie ja po nich jade ? Piszac ze staly to jest jechanie ? Do Hond nie mam nic na marginesie, a k20a silniki bardzo ladnie chodza btw ;-)
No ale coz bede przykladem dla innych zeby nie pisali wiecej ze malo ruchu w video ;-)
ale coz ;-)
Have fun ;-)
Ostatnio zmieniony śr 03 paź, 2012 22:43 przez dredman, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdjęcia i filmy”