Laminaty i montaz jak to wyglada?

Wszelkie modyfikacje karesorii i wnętrza

Moderator: Moderator

Kamisovcanada
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 31
Rejestracja: ndz 30 wrz, 2012 18:17
Lokalizacja: Warszawa

Witam,
Znow przybywam na to wspaniale forum z prosba o pomoc. Niedawno znalazlem na allegro ciekawe laminaty wyrabiane przez firme niedaleko Warszawy i zastanawiam sie wygladaloby ich spasowanie, malowanie i zalozenie.

tu podaje link do jednego z przedmiotow:
http://allegro.pl/nissan-s13-180sx-200s ... 61443.html

Interesuja mnie blotniki przednie poszerzone, maska z grzebieniem i przedni zderzak.
Moje pytania to: Jak wygladaloby spasowanie przed malowaniem? Czy wymagane do tego jest w tym doswiadczenie? Chcialbym miec czesci spasowane idealnie, nie byle jak na driftowoz, czy wymaga to profesjonalisty? Czy ten sklep i jego ceny w ogole wygladaja na wiarygodne (moze ktos ma juz z nimi doswiadczenie)?
Awatar użytkownika
Pieronek
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 171
Rejestracja: śr 01 kwie, 2009 21:14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

To co podales na aukcji to kupa, jak chcesz laminaty to pisz do Binia na forum u niego znajdziesz wszystko co Cie interesuje
Awatar użytkownika
manin
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 44
Rejestracja: sob 07 lis, 2009 12:17
Lokalizacja: Libiąż
Kontakt:

Powiem szczerzę fabryki nie będzie .
pasowanie jest słabe nie polecam dawaj do BYBS
Awatar użytkownika
HouK
Stały gość
Stały gość
Posty: 203
Rejestracja: pt 01 lip, 2011 20:41
Lokalizacja: Bratkowice

Żeby było Łatwiej
rpm-shop-vf63.htm
Dla niektórych JDM jest jedynie sposobem na przeróbki auta, inni idą znacznie dalej i czynią styl JDM swoim sposobem na życie, przejawiającym się we wszystkich jego dziedzinach
Awatar użytkownika
dredman
-#Sympatyk
-#Sympatyk
Posty: 408
Rejestracja: pn 21 wrz, 2009 20:19
Lokalizacja: Radom

Ogolnie z laminatami ja tez bym polecal chlopakow z forum... kiedys kupilem na allegro zderzak... ile to mnei czasu kosztowalo zeby to wypowadzic na ludzi to szkoda gadac
Kamisovcanada
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 31
Rejestracja: ndz 30 wrz, 2012 18:17
Lokalizacja: Warszawa

Ogolnie z laminatami ja tez bym polecal chlopakow z forum... kiedys kupilem na allegro zderzak... ile to mnei czasu kosztowalo zeby to wypowadzic na ludzi to szkoda gadac
Wlasnie czytalem twoj temat, juz sie zniechecilem. Bede sie wiec kontaktowal z chlopakami :)
Awatar użytkownika
Artur1020
Postojebca
Postojebca
Posty: 1643
Rejestracja: pn 15 lut, 2010 22:46
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Dodam ze bybs i binio to jedna spola zeby cie nie zmylily dwie nazwy uzytkownikow ;)
Niesz sztuka zabić muche przednia szyba tylko boczną =)))
Awatar użytkownika
SEBA200SX
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 585
Rejestracja: śr 15 gru, 2010 20:29
Lokalizacja: Gdańsk

a może ktoś polecić gdzie moge dostać jakieś zderzaki P + T do s13 ale całe nie dokładki takie jakie ma binio ...

na allegro są ale są jakieś takie " krótkie "
ta dolna część jest bardzo wąska a mnie osobiście podobają sie takie

Obrazek


Obrazek

podobuje mi sie jak jest pług z przodu i z tyłku ... można gdzieś dostać takie zderzaki w pol ? jak coś to trudno zamówie te a allegro...
" Każdego dnia , sam na sam z koncepcją , próbujemy spełnić nasze marzenia , ciężko pracując nad każdą indywidualnością i każdą urwaną sekundą , to jest nasze życie i nasza miłość , naszego ciała i duszy ..."
Awatar użytkownika
erison
Postojebca
Postojebca
Posty: 1619
Rejestracja: śr 06 sie, 2008 21:42
Lokalizacja: Bydgoszcz

To jest body URAS i nie dostaniesz go w PL.
Awatar użytkownika
SEBA200SX
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 585
Rejestracja: śr 15 gru, 2010 20:29
Lokalizacja: Gdańsk

tak myślałem... szukam już od dłuższego czasu po sklepach i nic nie ma ... taki kraj ehh nic tu nie ma... a zciągać z zagranicy nie chce bo za dużo mi to wyjdzie a auto będzie do jeżdżenia a nie paczenia więc troche i tak go poobijam :(
" Każdego dnia , sam na sam z koncepcją , próbujemy spełnić nasze marzenia , ciężko pracując nad każdą indywidualnością i każdą urwaną sekundą , to jest nasze życie i nasza miłość , naszego ciała i duszy ..."
mariusz199044
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 115
Rejestracja: śr 23 maja, 2012 20:14
Lokalizacja: mazury

SEBA200SX, Napisz do użytkownika Nero, możliwe, że ma na stanie takie body.
Ostatnio zmieniony wt 27 lis, 2012 21:42 przez mariusz199044, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
erison
Postojebca
Postojebca
Posty: 1619
Rejestracja: śr 06 sie, 2008 21:42
Lokalizacja: Bydgoszcz

Dostępny jest w PL zestaw Rocket Bunny który wywodzi się z zestawu Super Made

może o takim pomyśl.
Ban0ff
Postojebca
Postojebca
Posty: 1813
Rejestracja: pn 19 wrz, 2005 14:47
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

ja mam cos takiego :)
Obrazek Obrazek

planuje zrobic formy bo w drifcie dlugo nie wytrzymaja ale nie bedze dobrego pasowania bo nie mam na czym :) moj woz jest caly poobijany
Sprzedam przewody teflonowe do turbo w oplocie stalowym, komplet do CA18 (t25/t28/gt2x) 300zl, SR20 320zl info na priv

S13 2JZ / 730HP 820NM
Majkelll
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 726
Rejestracja: czw 23 wrz, 2010 22:15
Lokalizacja: Pułtusk

To body jest mega, a będzie można odkupić z jedną kopię od Ciebie?
CA18DET - Jeden osiem Turbo burbo...
Ban0ff
Postojebca
Postojebca
Posty: 1813
Rejestracja: pn 19 wrz, 2005 14:47
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

jak sie uda odbic to mysle ze tak, tylko nie wiem jak z pasowaniem tego bo ja zabardzo nie mam do czego idealnie spasowac i pozniej odbic, z daleka wyglada niezle ale z bliska juz gorzej :D wszedzie nierowne szczeliny, prawy tylny blotnik mam wgniecony od kontaktu na torze, przednie blotniki juz nawet nie wspominam, progi jeszcze miare pasuja bo tam nic nie bylo przestawione :)
Sprzedam przewody teflonowe do turbo w oplocie stalowym, komplet do CA18 (t25/t28/gt2x) 300zl, SR20 320zl info na priv

S13 2JZ / 730HP 820NM
ODPOWIEDZ

Wróć do „Styling”