Kamera na auto

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Dasiek
Redaktor
Redaktor
Posty: 957
Rejestracja: czw 19 mar, 2009 21:38
Lokalizacja: Kraków

Witajcie,
Szukam kamery na auto. W zeszłym roku potrzebowałem coś po kosztach i kupiłem kamere Media tech, za ówczesne 270zł. Jakość obrazu ok, zaś dźwięk to jakaś paranoja... Fajne do rejestracji spadających meteorów w Rosji, bynajmniej nie do nagrywania SR'a na odcince...

Rozważam kilka opcji... Gopro? Chyba najlepsze. Cena w okolicy 1k + dodatki...

Jest kilka innych opcji:
między innymi: BulletHD2: http://allegro.pl/kamera-sportowa-bulle ... 51543.html
Miałem jedynkę i jakoś cudów nie było, było ok ale miałem ją do testów i się o nią tak bałem jak o oryginalne klatki Kubota na basenie publicznym...

Może ktoś coś polecić ?
Przyznam, liczę się z kasą więc coś za większą kasę odpada...
Awatar użytkownika
george
Stały gość
Stały gość
Posty: 222
Rejestracja: ndz 22 lis, 2009 20:31
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

A może goclever dvr sport, sam się nad nią zastanawiam.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=n7u7prw_cEE[/youtube]
http://pmarcinkowski.pl - Zarabianie Online
Awatar użytkownika
Binio_
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 4685
Rejestracja: wt 30 maja, 2006 01:19
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Jak do jazdy za dnia i wszelakich warunkach to chyba GoPro najlepsza - jakość obrazu
Contur lepiej dzwięk nagrywa, aczkolwiek do gopro mozna dodać mikrofon zewnetrzny i wszystko w temacie czyli najlepszy obraz i najlepszy dzwiek ;)

Teraz kryptoreklama -> mam do sprzedania GoPro Hero2 Motorsport po jednym sezonie :D
Awatar użytkownika
TiGRA
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1777
Rejestracja: pt 06 lip, 2007 11:17
Lokalizacja: Kórnik /k. Poznania
Kontakt:

Binio_ pisze:...GoPro Hero2 Motorsport po jednym sezonie :D

Czytaj... Wędzona na palonej gumie ze skwarkami [strzępami gumy na obudowie]
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Fer
Stały gość
Stały gość
Posty: 405
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 17:54
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Dasiek pisze:Przyznam, liczę się z kasą więc coś za większą kasę odpada...
Jest sposób by mieć w przystępnej kasie GoPro 3 Silver lub White, bo black nie ma na stanie - w Play na abonament 89zł za 1zł. Umowa na 24miechy...

Wychodzi praktycznie cena jakbyś kupił normalnie w sklepie GoPro, a dodatkowo masz abonament z bardzo duża ilością darmowych minut do wszystkich sieci...


W zeszłym roku kupiłem GoPro 2 w abonamencie 66zł na 2 lata, a teraz będę polował jeszcze na GoPro 3 black...
Ostatnio zmieniony ndz 24 lut, 2013 16:03 przez Fer, łącznie zmieniany 2 razy.
BeNeK
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 80
Rejestracja: ndz 07 sie, 2011 17:07
Lokalizacja: Ck

george, Mam tak ową :P Jak na 200zł to nie jest źle ;) Zestawiając ceną i jakość to jak najbardziej mogę polecić :)
Awatar użytkownika
MiniMi
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 521
Rejestracja: pt 11 wrz, 2009 19:45
Lokalizacja: Tychy/stryszawa
Kontakt:

BeNeK pisze:george, Mam tak ową :P Jak na 200zł to nie jest źle ;) Zestawiając ceną i jakość to jak najbardziej mogę polecić :)
A masz jakieś filmiki nagrane tą kamerką??
Pieniądze można zainwestować, albo przepierdzielić. Można też zainwestować w nissana- czyli przepierdzielić.
BeNeK
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 80
Rejestracja: ndz 07 sie, 2011 17:07
Lokalizacja: Ck

MiniMi, Miałem , ale żeby wrzucić na YT trzeba zmienić format , bo wychodzą dziwne paski różowe żółte itd. Może na tygodniu wywlokę nismo na spacer , nagram coś i wrzucę .. Postaram się , ale nie obiecuję . Przy zmianie formatu niestety obrywa jakość wrzucanego filmiku :(
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

Jeśli GoPro3 to tylko black - kupowanie innych wersji nie ma sensu. Tylko wersja Black nagrywa dużo większą ilość klatek na sekundę od pozostałych - także jak ktoś chce się pobawić w slow-motion co w drifcie bardzo się przyda to kupowanie słabszych wersji nie ma sensu. Widziałem co potrafi GoPro3 black w takich spowolnieniach i jest miazga.

Co do bulleta - jeśli chodzi o wersję 2 to Daśku pomyśl lepiej nad wersją PRO - masz tam lepszą stabilizację obrazu od zwykłej wersji.

Jeśli chcesz robić show tymi filmikami to niestety czeka Cię wydatek 1k+. Dolicz jeszcze koszta mocowań, chyba że dorobisz sobie jakieś fikuśne samemu ;)

Media techa sobie zostaw jako czarną skrzynkę do dupowozu ;)
Ostatnio zmieniony ndz 24 lut, 2013 21:01 przez mysza, łącznie zmieniany 2 razy.
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
ukil
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 5
Rejestracja: pn 31 gru, 2012 02:56
Lokalizacja: Wawa

Mam GoPro i się sprawdza :)
BeNeK
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 80
Rejestracja: ndz 07 sie, 2011 17:07
Lokalizacja: Ck

http://www.youtube.com/watch?v=RKVqkNhKNYU
Nagrywałem kiedyś i gdyby nie te paski to była by fajna jakoś no i HD :)
A to z dzisiaj , zmieniłem format ,pasków już nie ma ale za to jakość strasznieee słaba
http://www.youtube.com/watch?v=kaZMPoCZk4c

Chłopaki co z tym zrobić ?
Pierwszy film z tymi paskami ma format : Wideo AVI(Taki jest oryginalnie)
A ten drugi ze słabą jakością ale bez pasków(po konwersji) : Plik DV

Co z tym zrobić ? Na co zmienić format ? Kompletnie się na tym nie znam :(
Ostatnio zmieniony pt 01 mar, 2013 20:43 przez BeNeK, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o wszystkim”