Wyciek z pompy ABS, kilka pyta?

Wszystko od klocków hamulcowych, tarcz poprzez zaciski i pompy na płynach i przewodach skończywszy

Moderator: Moderator

timetourist
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 13
Rejestracja: pn 06 sie, 2012 15:05
Lokalizacja: Wrocław

Witajcie,
temat w zasadzie mówi wszystko. W moim Nissanie zaczęła cieknąć pompa abs, a właściwie tryskać siarczyście (strumień płynu wali wprost w akumulator przy mocniejszym hamowaniu) z miejsca które oznaczyłem strzałkami na fotkach:
http://imgup.pl/di/DD4H/11111.jpg
http://imgup.pl/di/NZEJ/dscn1120g.jpg
I teraz pytanie. Spotkaliście się z podobnym przypadkiem? Czy możliwe jest, że coś uszkodzili w warsztacie przy okazji wymiany przewodów hamulcowych? Problem pojawił się jakiś czas po wizycie w warsztacie, ale samochód przez ten czas więcej stał niż jeździł.
I najważniejsze... da się to to reanimować czy lepiej od razu szukać używki? Zaznaczam, że samochód jest (był) używany na co dzień i wolałbym zostawić ABS.
Pozdrawiam. ;)
Ostatnio zmieniony pn 16 lut, 2015 18:18 przez timetourist, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

coś musieli uszkodzić... a byłeś w tym warsztacie z pytanie co się dzieje??
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
timetourist
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 13
Rejestracja: pn 06 sie, 2012 15:05
Lokalizacja: Wrocław

domino pisze:coś musieli uszkodzić... a byłeś w tym warsztacie z pytanie co się dzieje??
Nie byłem z tego powodu, że robiłem to u gościa który ma warsztat nieco ponad 60 km od Wrocławia. Nie będę kusił losu, a laweta mija się z celem. Byłem u innego, spojrzał i kazał szukać nowej pompy. ;)
Ta awaria może być przypadkiem... od wymiany przewodów ham. przejechałem ok 500 km i było ok, ubytek płynu zauważyłem po ostatnich mrozach.
Coś wymyśle, na razie sobie Nissan postoi. ;)
Awatar użytkownika
Golec
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 373
Rejestracja: ndz 27 mar, 2011 12:36
Lokalizacja: Piaseczno

Jak coś to mam sprawna pompę ;)
timetourist
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 13
Rejestracja: pn 06 sie, 2012 15:05
Lokalizacja: Wrocław

Ile byście chcieli za pompę? ;) Generalnie odezwę się do was, Ciebie Golec i kolegi z priva w weekend, lub najpóźniej w poniedziałek. ;) Dzięki za zainteresowanie.
Awatar użytkownika
Saqu
-#Sympatyk
-#Sympatyk
Posty: 1033
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2011 20:18
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

jak CI się nie śpieszy to za 2tyg będę w domu to mogę zerknąć czy jakaś się jeszcze wala to oddam w cenie browara + przesyłki
Poszukuję...
timetourist
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 13
Rejestracja: pn 06 sie, 2012 15:05
Lokalizacja: Wrocław

Saqu pisze:jak CI się nie śpieszy to za 2tyg będę w domu to mogę zerknąć czy jakaś się jeszcze wala to oddam w cenie browara + przesyłki
Jasne, nie spieszy mi się. ;) Daj znać w razie czego. ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ hamulcowy”