Co myślicie o nowym Skylinie 07'?

Moderator: Moderator

Ayes S13
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 25
Rejestracja: śr 13 gru, 2006 15:32
Lokalizacja: Łódź

Już niedługo.. pojawi się nowy gracz wśród "super samochodów" Nissan chce wrócić do gry z czymś mocnym (tym razem bez silnika renault :mrgreen: ) :

-3.8L
-DOHC Twin Turbo
-Około 450 KM

http://www.youtube.com/watch?v=eBYNH_FcS1w

tutaj filmik z "oblatywania" na Nurburgring

Jak dla mnie kosa.. piękne i szybkie auto, a z filmiku widac ze technologicznie jest jeszcze wyżej niż R34 GT-R..
Załączniki
I jak wam się to podoba?
I jak wam się to podoba?
ŁDZ DRIFT TEAM- Gdyby Bóg popierał przedni napęd... Ludzie chodzili by na rękach..
gtadam

szczerze mowiac nie podoba mi sie zbytnio,no coz ale trzeba przyznac ze niezle smiga :twisted: Skyline R34 GT-R jest to dla mnie najlepsze auto pod wzgledem stylistyki jak i mocy i prowadzenia,trzymania sie w zakretach-az niechce sie wierzyc co potrafi to auto :roll: a silniki RB26 to kopalnia mocy,moze kiedys wsadze takie cudo do mojej silvi :mrgreen:
Ayes S13
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 25
Rejestracja: śr 13 gru, 2006 15:32
Lokalizacja: Łódź

dla mnie też R34 jest najładniejszym Skylinem i już kultową maszyną i faktycznie RB26 to kopalnia mocy.. ale tutaj jest juz 3.8L.. wydaje mi sie, że z tego będzie można jeszcze większe moce uzyskać.... 8)
ŁDZ DRIFT TEAM- Gdyby Bóg popierał przedni napęd... Ludzie chodzili by na rękach..
Ayes S13
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 25
Rejestracja: śr 13 gru, 2006 15:32
Lokalizacja: Łódź

1400 Km... :| hehehe
ŁDZ DRIFT TEAM- Gdyby Bóg popierał przedni napęd... Ludzie chodzili by na rękach..
Silvia
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 10
Rejestracja: śr 16 sie, 2006 20:33
Kontakt:

http://nissan_skyline.republika.pl/skyline1.html

Potwierdzam zdanie z artykułu (link powyżej) że to auto jest Skyline'm tylko z nazwy a w rzeczywistości wygląda jak "nadmuchane" 350Z ... i bardziej by sie nadawało na jego natępce... ale to jest moje zdanie...
Obrazek
TOMALA

BLEEE.... o gustach się nie dyskutuje , więc czysto subiektywnie stwierdzam , że jedyne co widzę dobrego w tym aucie to dużo kucy w serii i być może potencjał na dalsze rozdmuchanie. jesli chodzi o stylistykę to dla mnie ohydka. po prostu takie se coś.. :( do skaja się nie umywa a nawet S14 ma w sobie to "coś" czego to nie ma za grosz.. "jestem na NIE" ;)
Awatar użytkownika
blurek
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 685
Rejestracja: śr 27 paź, 2004 14:13
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

tez jestem na "nie" ... jest to przyklad jak mozna zepsuc "legende" ... :(
to juz o wiele ladniejszy jest 350Z i widac z daleka ze jest to nissan ... a to ? kojarzy mi sie to z nieudolna proba usportowienia duzego rodzinnego sedana ... :(
http://www.ext.com.pl - radiolinie, teleinformatyka
Awatar użytkownika
sajko
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 47
Rejestracja: pt 10 mar, 2006 17:19
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

hmm nie rzuca na kolana.... bardziej przypomina niemieckie bryly a'la TTtka a co do mocy... to niech i ma te 2000KM i na co to komu : ) w kosmos tym przeciez nie bedize lecial
Awatar użytkownika
Gato
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 52
Rejestracja: pt 29 kwie, 2005 20:19
Lokalizacja: Warszawa

widze ze cos wszyscy bardzo krytyczni sa w stosunku do tego skaja. Ja mysle ze moze nie jest tak ładny jak r34, ale przynajmniej po paru latach słabszej formy nissan znow zacznie sie liczyc na terytorium bardzo szybkich aut konkurujacych z np porsche turbo. Biorac pod uwage ze toyota czy honda, od kiedy skonczyla sie supra i nsx nie maja takich samochodow to mozna sie tylko cieszyc. Zapowiada sie dobre auto z porządnym silnikiem i ciekawa sylwetka, wiec jest dobże :)
Awatar użytkownika
Karrlos
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1402
Rejestracja: pn 26 sty, 2004 22:22
Lokalizacja: Gdańsk

Wygląd wyglądem i nie musi się podobać.
Pewnie nie zdołali nic lepszego ulepić ze względu na aerodynamikę :)

Ważne jak to jeździ, a raczej zapierd....
To auto po prostu masakruje tym jak trzyma się na torze.
Może być GRUBO, a wersja NISMO pewnie zabije.
EMWU is dead
Awatar użytkownika
Barni
Stały gość
Stały gość
Posty: 322
Rejestracja: śr 17 mar, 2004 16:47
Lokalizacja: Olsztyn

w skylinie nie liczy sie wyglad i nigdy nie liczyl
to ma zapier.... na prostej i w zakretach,a wyglad to moze byc mily dodatek
Awatar użytkownika
Karlito
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 84
Rejestracja: wt 21 lut, 2006 21:08
Lokalizacja: Druga Irlandia

no coz, stylizacja nissana chyba idzie droga 350z, moze dlatego ze stal sie w miare popularny, albo jak wspomnial Karrlos ze wzgledu na aerodynamike. jak dla mnie tak samo bede musial sie przyzwyczaic do wygladu jak bylo w przypadku 350z, ale jedno jest pawne, gdyby to byla nawet lodziarka na trzech kolkach a jezdzila jak jezdzi i tak bym chcial nia jezdzic:)
Ayes S13
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 25
Rejestracja: śr 13 gru, 2006 15:32
Lokalizacja: Łódź

Podoba mi się stanowisko tych którzy zauwazyli pewne rzeczy. Zaden z japonskich producentow juz nie robi prawdziwych sportowych przecinaków mogących konkurowac z Porsche i innymi. No i Skyline nigdy nie rzucal na kolana stylistycznie (mnie podobaja sie akurat wszystkie a najbardziej R34), bardziej jednak chyba liczy sie to jak to jezdzi, bo to wlasnie to sprawilo ze stal sie legenda i kultowym autem. Nie znam japońskiego, ale zauwazyliscie jak oni sie ciesza i podniecaja tym autem w tym filmiku do którego dalem link na gorze? Duze PlayStation na kolach wraca 8)
ŁDZ DRIFT TEAM- Gdyby Bóg popierał przedni napęd... Ludzie chodzili by na rękach..
Awatar użytkownika
zell
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 69
Rejestracja: ndz 13 sie, 2006 10:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Mnie się autko podoba, chociaż poprzednie generacje na czele z R32 bardziej mi się podobają.
Nowy Sky to już nie Sky, to Nissan GT-R, nie będzie słabszych wersji.
To, że auto wygląda jak 350Z to dlatego, że buduje się go na tej samej platformie (V35).
Zaden z japonskich producentow juz nie robi prawdziwych sportowych przecinaków mogących konkurowac z Porsche i innymi
bo dopiero niedawno znieśli ogranicznie mocy w Japonii, od kilku lat były w Japonii gorące dyskusje na ten temat
zauważ, że Skyline od początku był konkurentem dla Porsche, jednak z czasem ograniczenia mocowe aut japońskich nie pozwoliły na utrzymanie tego stanu

podobno cena ma oscylowac w granicach 8,5 mln Yenów
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”