DRIFT POZNAŃ 2007 BYŁO SUPER

Moderator: Moderator

Dandi
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 66
Rejestracja: śr 19 kwie, 2006 16:00
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Na pierwszym miejscu był nissan s14 fioletowy,atrakcje były super dobrze ze holender odpadł ale on robił duże zamieszanie i ładnie wymiatał.czerwony nissan s13 ładnie jezdził,mieszkam w Poznaniu wiec na tor miałem blisko.(a tak w marginesie kupię zębatkę ktora nachodzi na wał od paska rozrządu do nissana s13 200sxca1.8det nie mogę składac dalej bryki ponieważ nie mam tej zębatki, muszę jeszcze jezdzic s13 ale 240 a tamten czeka tylko na jedną zębatke i rejestracje.pozdrawiam
dandi
Awatar użytkownika
ODINN
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 1575
Rejestracja: czw 01 wrz, 2005 02:41
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Dandi pisze:Na pierwszym miejscu był nissan s14 fioletowy,atrakcje były super dobrze ze holender odpadł ale on robił duże zamieszanie i ładnie wymiatał.czerwony nissan s13 ładnie jezdził,mieszkam w Poznaniu wiec na tor miałem blisko.(a tak w marginesie kupię zębatkę ktora nachodzi na wał od paska rozrządu do nissana s13 200sxca1.8det nie mogę składac dalej bryki ponieważ nie mam tej zębatki, muszę jeszcze jezdzic s13 ale 240 a tamten czeka tylko na jedną zębatke i rejestracje.pozdrawiam
znaczy brt wins? paul odpadl? nie wierze :P lukne na sr.pl...
Kolektory dolotowe & wydechowe, wydechy, przepustnice, intercoolery, chlodnice, szyny paliwowe, aluminiowe zbiorniki paliwa.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”