NOWY REGULAMIN FORUM - CZYTAJ!

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
ToM
Postojebca
Postojebca
Posty: 1009
Rejestracja: czw 24 lip, 2003 15:03
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Dzien dobry Turbomaniaku *

Dziękujemy za wizytę na forum Klubu Turbokillers.com, zrzeszającym posiadaczy oraz sympatyków szybszych Nissanów. Większość z nas posiada przede wszystkim model 200SX, jest parę 300ZX'ów i 100NX'ików. Klub funkcjonuje już od 2003 roku, systematycznie rośnie liczba Klubowiczów oraz osób udzielających się w dyskusjach na forum. W tak zwanym międzyczasie ustaliliśmy kilka reguł, o przestrzeganie których prosimy naszych Gości oraz wszystkich Użytkowników. U ich podstaw leżą nasze doświadczenia płynące z korzystania oraz moderowania forum.REGULAMIN!

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na
najczęściej zadawane pytania na forum.


1. Jesteś nowa/nowy na forum? Przywitaj się w TYM TEMACIE.

2. ZANIM NAPISZESZ NOWY TEMAT UŻYJ FUNKCJI >SZUKAJ<.

3. Przydatne tematy związane z TUNINGIEM 200sx'a. Znajdziesz TUTAJ!

4. PRECYZUJ TEMATY! Napisz dokładnie jaki model Nissana posiadasz, jaki silnik, oraz dokładnie opisz usterkę.NIEPRECYZOWANE TEMATY SĄ BEZWZGLĘDNIE KASOWANE!


5. Na którym forum napisać o swoim problemie?


- Chcesz kupić auto? Dowiedzieć się coś więcej o danym egzemplarzu ?Tylko TUTAJ!

- Problem techniczny z samochodem ? Tylko TUTAJ

- Modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów, wymiana silników i wszystko co związane z mechanicznym tuningiem - TYLKO TUTAJ!

- Car Audio, głośniki, radia, wygłuszenie itp.. TYLKO TUTAJ!

- Chcesz zaprezentować swoje auto? Zrób to TUTAJ!

- Opisy wraz z fotografiami DIY "Jak co Zrobić" zamieszczamy TUTAJ!

- Napisałeś artukuł dotyczący tuningu lub spraw technicznych związanych z Nissanami? Umieść go TUTAJ!

- Grupy regionalne znajdziesz TUTAJ!

- Wszystko co dotyczy 1/4 mili. TUTAJ!

- Wszystko co dotyczy Driftingu. TUTAJ!

- Dokładny REGULAMIN DZIAŁU GIEŁDA - TUTAJ!

- Chcesz sprzedać części? TUTAJ!

- Chcesz kupić części? TUTAJ!

- Tutaj piszemy na wszystkie pozostałe tematy ZWIĄZANE Z MOTORYZACJĄ.

- TUTAJ piszemy na dowolny temat.

7. Moderatorzy kasują NIESPRECYZOWANE tematy, przenoszą tematy umieszczone nie tam gdzie trzeba, USUWAJĄ tematy naruszające dobra osób trzecich, zawierające wulgaryzmy, sprzeczne z prawem, lub inne niedozwolone prawem polskim.

8. Za niestosowanie się do powyższego regulaminu Moderatorzy mają prawo zastosować sankcje, dodanie ostrzeżenia wraz z opisem, po 4 ostrzeżeniach użytkownik nie może pisać na forum, po 5 także przeglądać. Dla osób, które łamią notorycznie regulamin przewidziane jest USUNIĘCIE z forum.

9. Nie spamuj, stosuj się do NETYKIETY.
Nie dubluj własnych postów. Jeżeli o czymś piszesz - pisz w jednym miejscu, zamiast wszędzie gdzie się da na forum, gdyż zostanie to uznane za spam.

10. Rejestrując się na forum, zgadzasz się na otrzymywanie informacji przekazywanych drogą emailową związanych z życiem, funkcjonowaniem forum, a także Klubu, oraz ofert zaprzyjaźnionych stron partnerów.

10a. Przy rejestracji wypełniając swój profil należy podać miasto/województwo z którego się pochodzi. Wpisując tam głupoty nie licz na pomoc z usterkami, a administracja ma prawo usunąć powpisywane głupie informacje o lokalizacji.

11. W każdej chwili regulamin może ulec zmianie, więc czasem tutaj zaglądaj

12. Forum ma charakter prywatny, nie jesteśmy (na razie) żadną organizacją, stowarzyszeniem, pomagamy BEZINTERESOWNIE.

13. Istnieją grupy użytkowników.

Należenie do tych grup wiąże się z pewnymi przywilejami
- Nielimitowana ilość ogłoszeń w giełdzie w dziale "Sprzedam"
- Dostęp do działu "Artykuły"
- Dostęp do działu "Zrób to sam"
- Dostęp do działu "Gadżety klubowe"
- Zmiana kolorku nicka
- Możliwość wpływania na kształt i funkcjonowanie forum poprzez udział w sondażach prowadzonych wśród Sympatyków i Klubowiczy
Aby zostać sympatykiem klubu należy dokonać wpłaty.
Aby zostać klubowiczem należy być sympatykiem i pojawiać się na zlotach - obecność musi być odnotowana.
Aby zostać sponsorem należy wpłacić składkę sympatyka x2 - info w temacie o składkach.
Bycie sponsorem poza w/w przywilejami wiąże się z:
- Posiadaniem własnego podforum w dziale Sponsorzy.

Jest kilka osób od których tych opłat nie przyjmujemy gdyż zajmują się tylko handlem/są nieuczciwi/traktują forum jak "allegro"

14. Wszelkie osobiste wywody i kłótnie w tematach będą karane warnem BEZWZGLĘDNIE
Wszelkie osobiste wywody i kłótnie należy zgłaszać niezwłocznie do moderatora. Zgłaszanie do moderatora odbywa się za pomocą przycisku "Zgłoś do moderatora".

15. Moderatorzy nie są osobami bezkarnymi i należy ich szanować, a ewentualne nieporozumienia z nimi należy roztrzygać TYLKO NA "PW" wysyłanych do administratorów. Dyskutowanie na sporny temat z moderatorem a nie adminem = MODERATOR MA ZAWSZE RACJĘ. Dyskutując na sporny temat z adminem przygotuj się na fakt, iż większość nieporozumień bez niepodważalnych dowodów i tak będzie rozstrzygana na korzyść moderatora, więc nie należy zawracać głowy administratorowi śmieciami, pod groźbą WARNA. Nieporozumienia w dużej większości wynikają z nieczytania regulaminu, privów, masowej korespondencji - za co jest odpowiedzialny użytkownik, a nie administracja. Moderatorzy wykonują mnóstwo pracy na forum bezinteresownie i atakowanie ich w sytuacjach spornych privami zaczynającymi się od "pierd.olony nożowniku" (itp.) będzie nagradzane WARNEM, lub usunięciem z forum. Jeśli masz zastrzeżenia co do pracy moderatora - rozmawiaj kulturalnie. Mając "anger management problem" możesz pożegnać się z forum bezapelacyjnie.

16. To forum nie jest demokratyczne i administratorzy a w późniejszej kolejności moderatorzy, klubowicze i sympatycy decydują o jego profilu, treści itp.

17. Forum bezwzględnie zakazuje udostępniania linków do plików nielegalnych. Poza bezpośrednimi linkami do zakazu wliczamy dzielenie się informacją, że takowe linki się posiada (chodzi o pisanie na forum postów typ "linki podam na privie").
Wszelkie próby udostępniania plików będą usuwane a ich autorzy karani włącznie z banem. Próby publicznego dzielenia się informacją o posiadaniu takich plików będą nagradzane ostrzeżeniami (włącznie z zakazem pisania)."


!!! Nieprawidłowości należy zgłaszać niezwłocznie Administracji Forum !!!


DODATKOWE UWAGI:

- Jeśli zapomniałeś/zapomniałaś hasła do swojego konta są ku temu takie pomoce jak ZAPOMNIAŁEM HASŁA i tam dostaniesz info jak krok po kroku odzyskać utracone hasło.

- Co 3 miesiące będzie odbywać się akcja eliminacji "podwójnej tożsamości" niektórych użytkowników forum.
Nie zdziwcie się jak nagle ktoś zniknie z forum za złamanie jednego z punktów regulaminu mówiącego o kontach użytkowników.
Usuwane będą konta użytkowników zapisanych na tym samym adresie IP / adresie mailowym / hoscie oraz konta z tego samego IP nieaktywne dłużej niż jeden rok.
Banowane będą konta będących m.in. perwersyjną próbą powrotu na forum przez sprzedawcę wysokiego ryzyka pod nowym nick'iem.
Przed usunięciem każde konto będzie weryfikowane czy jest to klon należący do tej samej osoby.

- Istnieje możliwość dopisywania nowych postów pod starymi przez tego samego użytkownika, Administracja forum apeluje o to by nie spamować niepotrzebnie czyli jak napiszesz post i po 5 minutach coś Ci się przypomni to używaj opcji EDYTUJ post, a nie pisz kolejnego.
Powoduje to na forum straszny bałagan.

- Jeśli zadajesz pytanie i otrzymujesz na nie odpowiedzi to po rozwiązaniu usterki MUSISZ zrobić pełen opis co sprawdzałeś, co było przyczyną i w jaki sposób dokładnie naprawiłeś usterkę - jakie poszukiwane informacje znalazłeś.
Dodatkowo osoba/osoby, która trafiła w sedno - znalazła przyczynę - ma dostać pochwałę i informację, że pomógł.

- Brak takiego działania będzie oznaczał, ze nie chcesz brać czynnego udziału w forum - ostrzeżenie.
Jeśli chcesz tylko dowiedzieć się potrzebnych rzeczy i zniknąć - dziękujemy ale twój temat nie będzie nam potrzebny.

- Określ w nagłówku-temacie problem, tytuły typu "Liczę na pomoc" zostaną skasowane.
Sprawdź ortografię przed wysłaniem. Nawet jeśli masz dysortografię lub inne cuda możesz użyć opcji autokorekty w przeglądarce lub innym programie. Pisząc bez użycia polskich znaków również przestrzegaj zasad ortografii.

- Nie twórz niepotrzebnie nowych tematów. Jeśli masz problem natury ogólnej, technicznej, który Cię nurtuje przepatrz uważnie forum. Być może ktoś już miał podobne problemy i samodzielnie lub przy pomocy Klubowiczów z powodzeniem je rozwiązał. Możesz również użyć funkcji "szukaj", która pomoże Ci w akcji poszukiwawczej.

- Jeśli przymierzasz się do kupna Nissana skorzystaj z porad forumowiczów a przede wszystkim z poradnika kupującego. Na stronie tej znajdziesz również wiele ciekawych artykułów oraz galerie niesamowitych zdjęć.

- Nie zaczynaj nowego tematu od "szukałem ale nie znalazłem" - tym bardziej jeśli to temat wałkowany setki razy, a nie skorzystałeś wcześniej z wyszukiwarki. Administracja ma wgląd w przeglądane tematy więc takie kłamstwo zostanie wychwycone, a ty możesz zarobić WARNA.

- Powyższe punkty zawierają prośby a nie zalecenia. Chcemy, żeby forum służyło wszystkim, którzy szukają tu fachowej porady, konsultacji, opinii lub po prostu rozrywki. Zastosowanie się do naszych próśb ułatwi nam wszystkim poruszanie się po forum a moderatorom oszczędzi niepotrzebnego wysiłku.


Z Turbokillerskim pozdrowieniem

Administracja Forum Turbokillers.com* jeśli z jakis powodów jesteś zdziwiony/zdziwiona nadaniem tego określenia, musisz spojrzeć prawdzie w oczy – może jeszcze tego nie wiesz ale wchodząc na stronę i forum Klubu Turbokillers zostałeś / zostałaś zarażona nieuleczalnym bakcylem choroby zwanej turbonensis bovensis (nie ma na to szczepionki, no może poza większą turbiną)
Ostatnio zmieniony pn 15 lip, 2013 15:29 przez ToM, łącznie zmieniany 4 razy.
[scroll]>>>ORDYNUSS TEAM<<< member #005/06 Nie jestem alkoholikiem jestem koneserem bo pić nie muszę, piję bo lubię ...[/scroll]
Awatar użytkownika
jarkowy
Założyciel Klubu
Założyciel Klubu
Posty: 1088
Rejestracja: sob 26 lip, 2003 23:29
Lokalizacja: Władysławowo
Kontakt:

Do regulaminu dodam tylko parę ważnych informacji

- Istnieją grupy użytkowników
http://forum.turbokillers.com/groups/

- Należenie do tych grup wiąże się z pewnymi przywilejami
- możliwość pisania w dziale giełda
- możliwość bycia moderatorem
- wgląd do ukrytych for
Aby zostać sympatykiem klubu należy dokonać wpłaty
http://forum.turbokillers.com/tematy10/ ... t11283.htm
Jest kilka osób od których tych opłat nie przyjmujemy gdyż zajmują się tylko chandlem/są nieuczciwi/traktują forum jak "allegro"

Wszelkie osobiste wywody i kłotnie w tematach będą karane warnem BEZWZGLĘDNIE
Wszelkie osobiste wywody i kłutnie należy zgłaszać niezwłocznie do moderatora.

Moderatorzy nie są osobami bezkarnymi i należy ich szanować, a ewentualne nieporozumienia z nimi należy roztrzygać TYLKO NA "PW" wysyłanych do administratorów. - Większość nieporozumień bez niepodważalnych dowodów i tak będzie roztrzygana na korzyść moderatora ,więc nie należy zawracać głowy administratorowi śmieciami, pod groźbą WARNA

To forum nie jest demokratyczne i administratorzy a w późniejszej kolejności moderatorzy, klubowicze i sympatycy decydują o jego profilu, treści itp.
GTR Sprzedany ale Avatara spobie zostawiam z sentymentu...

SKYRACING

OO\____/OO

602227141


Turbokiller

automatyka www.horyzont.co
pokoje gościnne nad morzem we władysławowwie www.impresja.co
600-961-666
Awatar użytkownika
jarkowy
Założyciel Klubu
Założyciel Klubu
Posty: 1088
Rejestracja: sob 26 lip, 2003 23:29
Lokalizacja: Władysławowo
Kontakt:

Link do regulaminu giełdy
Nie chcesz dostać bana to go napierw przeczytaj
http://forum.turbokillers.com/tematy12/ ... t11780.htm
GTR Sprzedany ale Avatara spobie zostawiam z sentymentu...

SKYRACING

OO\____/OO

602227141


Turbokiller

automatyka www.horyzont.co
pokoje gościnne nad morzem we władysławowwie www.impresja.co
600-961-666
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

Dnia 06.06.2012 opublikowano nową wersję regulaminu - czytać, czytać, czytać !!! :D
Przedszkole Montessori FaSolLa

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

Zgodnie z prawem telekomunikacyjnym, które weszło w życie dnia 22.03.2013 turbokillers.com informuje wszystkich swoich użytkowników, że strona używa ciasteczek.

Pliki te między innymi są używane do autouzupełniania formularzy, łatwiejszego poruszania się po forum, ustawiania preferencji użytkowników itp. itd. Na naszej stronie nie są w żaden sposób używane w niepożądanych celach inwiligacyjnych itp.

Turbokillers.com nie wykorzystuje plików cookies do celów reklamowych, tworzenia profili użytkowników, ich inwigilacji i innych podejrzanych moralnie czynów.

Turbokillers.com interpretuje przytoczone powyżej przepisy telekomunikacyjne w następujący sposób: jeśli w przeglądarce ustawiono zgodę na pliki cookies, rozumiemy, że zgoda dotyczy również ciasteczek pochodzących z naszej strony.

Jeśli nie zgadzasz się na cookies możesz wyłączyć je w swojej przeglądarce bądź natychmiastowo opuścić stronę turbokillers, usunąć historię przeglądarki włącznie z plikami cookies i nigdy tutaj nie wracać.

Jeśli chcesz korzystać z portalu a uważasz, że pliki cookies naruszają Twoją prywatność, sposób na ich wyłączenie znajdziesz na stronach informacyjnych przeglądarki, której używasz.

Ewentualnie możesz skorzystać z poniższej skróconej instrukcji dla odnalezienia ustawień plików cookie:

Mozilla Firefox:
Menu “Narzędzia” -> “Opcje” -> “Prywatność”.

Microsoft Internet Explorer:
Menu “Narzędzia” -> “Opcje internetowe” -> “Prywatność”

Google Chrome:
Menu przeglądarki -> “Narzędzia” -> “Wyczyść dane przeglądania…”. Ewentualnie link “Więcej informacji”, który prowadzi do szczegółowego opisu funkcji prywatności przeglądarki.

Opera:
Menu -> “Ustawienia” -> “Wyczyść historię przeglądania…”.
Ewentualnie opcja “Zarządzaj ciasteczkami…”

Apple Safari:
Menu -> “Preferencje” -> “Prywatność”

Ze względu na niezliczoną ilość przeglądarek i ich różnych wersji, w przypadku problemów zachęcamy do skorzystania z oficjalnego supportu.
Przedszkole Montessori FaSolLa

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
Zablokowany

Wróć do „Ogólne”